Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

A może jakiś profesjonalny kurs Blendera?

Sugestie dotyczące serwisu, nowe kursy i usługi

Terrible

A może jakiś profesjonalny kurs Blendera?

Post13 mar 2010, o 10:41

Witam, kiedy można będzie się spodziewać u was jakiegoś kursu 3D ? Chodzi mi dokładnie o darmową aplikację Blender. Jest dużo tutoriali w internecie ale od eduweb.pl zawsze chętnie bym zakupił coś takiego ponieważ profesjonalne wykonanie kursu jest waszym głównym atutem.

Pozdrawiam Terri
Awatar użytkownika

cobi

Re: A może jakiś profesjonalny kurs Blendera?

Post13 mar 2010, o 10:59

Chyba takiego kursu nie będzie, bo jest już 3ds max. To tak jak by robić kurs photoshopa i gimpa...
Więc nie liczył bym na kurs
Obrazek
Awatar użytkownika

darex

Moderator

Moderator

Post13 mar 2010, o 11:11

Kurs Autodesk 3ds max jest już od dawna, blender nie jest tak dużym narzędziem jak jak ten program. I @cobi bardzo dobre porównanie dał...

Terrible

Post13 mar 2010, o 11:24

Może troszkę przesadzasz z tym porównaniem, dla mnie np taki kurs cieszył by dużą popularność to, że jest 3Dmax to widziałem jednak wolałbym program Blender na kursie. Nie jest ciekawy Interfejs zbytnio ale można wszystko sobie przygotować dla własnych potrzeb itd. Odpowiedź jako tako uzyskałem no i dziękuję :) Jednak mam nadal nadzieję, że w czasie przyszłym (nie za 5 lat) ukaże się taki Video Kurs Od Eduweb.pl .

Pozdrawiam Terri :)
Awatar użytkownika

darex

Moderator

Moderator

Post13 mar 2010, o 11:26

Co prawda Autodesk jest płatny, a blender darmowy. Ja osobiście nie widzę sensu, by tworzyć następny kurs 3D, bo Blender jest prosty, tylko wystarczy nad nim chwilę posiedzieć.

Terrible

Post13 mar 2010, o 11:45

No może i dla Cb prosty :) Ja jestem z zawodu stolarzem, uwielbiam grafikę 2D i 3D szukałem jakiegoś dobrego kursu znalazłem co prawda jeden darmowy od Anny Celarek Jednak to nie jest profesjonalny kurs chociaż też się idzie czegoś dowiedzieć.

Jak widzisz niektórzy ludzie wolą darmowy program co nie naraża mnie to na wydatki w tak trudnym okresie jakim jest zima i spowalnia to gospodarkę Stolarki.

Awatar użytkownika

darex

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

majster

Post13 mar 2010, o 12:11

z tego co pamiętam, to w magazynie .PSD było dużo o blenderze. Można zamówić sobie numery archiwalne. (na przykład numer z 09.08.2008r.)
Młotek myśli, że wszystko jest gwoździem. Nie bądź młotkiem! ; )

Jacek

Moderator

Moderator

Post13 mar 2010, o 18:58

Jednak zauważ, że Grzegorz musi znaleźć profesjonalistę od Blendera, który przygotuje tak kurs, aby udało mu się przy 1-2 projektach omawianych w kursie maksymalnie wypocić program i to w dodatku nie długim czasie dodatkowo osoba musi umieć omawiać to co robi. Nawet najlepsi czasem nie są w stanie opisać tego co robią, do tego dochodzi lektor i nie każdy człowiek umie przekazywać swoją wiedzę innym. Być może Grzegorz nad tym myślał nie wiem, ale wiem, że dąży do tego, aby eduweb miało tylko i wyłącznie profesjonalne kursy do profesjonalnych programów - buduje markę, nie koniecznie liczy się zysk.

Terrible

Post15 mar 2010, o 18:53

Być może i masz rację, ja jednak poczekam na Video Kurs od Grzegorza, nie ważne za ile on zostanie wypromowany ważne dla mnie, że zostały odkryte spekulacje odnośnie tego wspaniałego za razem darmowego programu. Fakt, faktem spotkałem w internecie Video Kurs Anny Cielarek Blendera 3D jednak nie jest on profesjonalnie wykonany bo pani ma problemy z dokładniejszym omówieniem poszczególnych akcji które wykonuje, robi to tak szybko, iż nie idzie się połapać.

Ja znalazłem Video Kurs 3D Blendera na Allegro nagrany niby profesjonalnie, zamówiłem go w Sobotę dzisiaj Listonoszka wręczyła mi go do rąk i zabrałem się po powrocie z pracy za naukę. Po pierwszych Lekcjach wnioskuje, że nie jest to Profesjonalny Kurs jednak prowadzi ku dobrej drodze. Jeszcze nie skończyłem kursu i mogę powiedzieć tyle, że nie jestem zadowolony z jego zakupu.
Kursy z eduweb.pl są idealnym rozwiązaniem dla każdego i dlatego przerobię materiał który dostałem dzisiaj jednak będę czekał z niecierpliwością na Video Kurs Blendera 3D od eduweb.pl dlatego, że zakupiony Kurs Photoshopa cs3 była dla mnie idealnym rozwiązaniem, teraz dzięki temu kursowi projektuje Wyglądy stron (może nie profesjonalne ale dążę do tego) w kilka godzin :)

Następna

Wróć do Rozwój eduweb.pl