Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

audyt seo

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW
  • Wiadomości
Offline
Awatar użytkownika

seozgred

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 7 wrz 2015, o 18:25
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: audyt seo

Post7 wrz 2015, o 18:28

Nie ma czegoś takiego jak darmowy aydtu seo czy jakikolwiek inny. Adyt seo to koszt kiluset jeśli nie kilkutysięcy złotych (zależnie od wielkości strony). W związku z tym oferowany darmowy sprawdza zaledwi ekilka czynników i nikomu niebędzie się chciało poprawiać struktury, oznaczeń, schema i innych rzeczy bo to jest nierealne aby zrobić to nawet w wycenie ... Oczywiście chyba, że wycena to kilka tysi netto miesiecznie wtedy dla klienta - wszystko :D
Offline

piotrekn

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 16 lis 2015, o 16:45

Re: audyt seo

Post3 gru 2015, o 11:25

Audyt seo - wiesz co wychodzę z założenia, że jeśli ktoś cche wykonac coś za darmo, to nie zrobi tego tak dobrze jakby to zrobił za pieniądze, więc może lepiej bądź ostrożny.
Offline

korter

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 25 lut 2016, o 16:45

Re: audyt seo

Post31 paź 2016, o 16:10

Tutaj masz pokazane o co chodzi w audycie - http://www.devagroup.pl/audyty Jeśli strona jest oparta o jeden ze znanych cmów, to dostęp do serwera może być naprawdę zbędny. Tak czy siak - powiedzmy, że audyt jest taką jakby sugestia do tego, co dalej powinno się robić.
Offline

Widoczni

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 13 lut 2017, o 15:04

Re: audyt seo

Post23 lis 2017, o 10:25

Kompleksowy audyt strony powinien zajmować kilkadziesiąt stron. W przypadku sklepu internetowego - który z reguły objętościowo jest jeszcze większy - audyt z reguły jest znacznie bardziej obszerny https://widoczni.com/pozycjonowanie-skl ... rnetowego/ Trzeba pamiętać o tym, że przeprowadzanie kompleksowej analizy strony jest czasochłonne, dlatego musi wiązać się z określonym kosztem. Bezpłatny audyt oznacza z reguły przedstawienie tylko podstawowych informacji, które można zbadać za pomocą automatycznych bezpłatnych narzędzi.
Poprzednia

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości