Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

czy warto inwestować w seo?

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

Maru1982

czy warto inwestować w seo?

Post24 maja 2016, o 12:25

nie jestem całkiem zielony w temacie, sporo o tym czytam i wiem jak to działa, ale zastanawia mnie praktyczna strona zagadnienia możecie mi coś na ten temat powiedzieć? ile to kosztuje tak totalnie, jak dlugo trwa, czy bd mial gwarancje efektow?
Awatar użytkownika

walterwhite

Re: czy warto inwestować w seo?

Post24 maja 2016, o 14:33

gwarancji nikt ci nie da, a jak da to znaczy ze sie srednio zna na tym co robi. ja taka gwarancje dostalem, ale szybko sie okazalo, ile jest warta. teraz wspolpracuje z wieksza agencja - drozej, ale zdolali juz zdjac filtr z mojej strony ktory powstal w wyniku dzialan poprzedniej osoby, nawet strona skoczyla oczko do gory. wiec nie polecam leciec po kosztach, bo najprawdopodobniej bedziesz zalowal.
yeah science.

Maru1982

Post25 maja 2016, o 11:37

komu zleciłeś pozycjonowanie?
Awatar użytkownika

walterwhite

Post25 maja 2016, o 14:24

znajomy polecił jakiegoś freelancera, nasza współpraca trwała 3 miesiące, tylko kosztowało mnie to nerwy i pieniądze, ale nie chciałem wydawać za dużo, bo po prostu nie mam. przez ta oszczednosc musialem wydac jeszcze wiecej.
yeah science.

Maru1982

Post25 maja 2016, o 15:10

no coz, zeby efekt byl trzeba inwestycji. no ale ponawiam pytanie - ile? jak dlugo?

SupremumSEO

Post27 maja 2016, o 14:53

Tego nie da się jednoznacznie określić - każdy przypadek jest nieco inny. Wiele zależy od rodzaju biznesu, konkurencji, historii domeny. Efekty pojawiają się po ok. pół roku - ale znów, są frazy łatwe które mogą przesunąć się w górę szybciej, są też frazy trudniejsze nad którymi trzeba jednak popracować dłużej. Koszty też zależą od trudności frazy, na którą chcesz się pozycjonować. O tym jak wybrać firmę pozycjonującą możesz poczytać tutaj:
https://supremumseo.pl/jak-wybrac-firme ... ternetowe/ Generalnie jeśli zgłosisz się do firmy (choćby do nas) zostanie Ci zaproponowany audyt SEO i słowa kluczowe, które będą pozycjonowane.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl
Obrazek

Maru1982

Post30 maja 2016, o 11:07

a co to jest trudnosc frazy?

SupremumSEO

Post30 maja 2016, o 11:26

Upraszczając - to, jaki nakład pracy jest potrzebny, żeby stronę pod danym hasłem umieścić wyżej w wynikach wyszukiwania. Na trudność składa się kilka czynników, w tym jej szczegółowość, aktywność konkurencji itp. Im fraza trudniejsza, tym (prawdopodobnie) wolniej strona będzie się pięła w górę.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl
Obrazek

abuczer90

Post6 cze 2016, o 13:43

skoro nie jesteś zielony i czytasz o SEO to sam wypozycjonuj :)
Awatar użytkownika

trybulski

Post24 lip 2016, o 19:05

Pozycjonowanie to temat rzeka i jak wiele jest firm pozycjonerskich, tak wiele jest różnych sposobów oraz stawek za pozycjonowanie.

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie