Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Darmowy Kurs Pozycjonowania Stron

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

damtox

Darmowy Kurs Pozycjonowania Stron

Post28 maja 2014, o 07:22

Witam,
mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na darmowy kurs pozycjonowania stron.
Kurs jest ukierunkowany dla osób zaczynających przygodę z SEO.
Tematy lekcji:

Wprowadzenie do pozycjonowania
Jak działają wyszukiwarki?
Jak wyszukiwarki określają ranking?
Dobór słów kluczowych
Optymalizacja cz. 1
Optymalizacja cz. 2
Pozyskiwanie linków cz. 1
Pozyskiwanie linków cz. 2
Pozyskiwanie linków cz. 3
Własne zaplecze pozycjonerskie
Za co można dostać karę od Google?
Najczęściej popełniane błędy w SEO
Teczka pozycjonera
Podsumowanie

Link do kursu: http://kurs-pozycjonowania-stron.pl/

Ps. jeżeli w złym dziale opublikowałem ten temat, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu

Foxen

Re: Darmowy Kurs Pozycjonowania Stron

Post29 maja 2014, o 12:27

Polecam osobom początkującym :)
http://foxen.pl to strona poświęcona tematyce Wordpress i Joomla a także co nie co o SEO i ciekawych skryptach na twoją stronę internetową. Bądź skazany na sukces z Foxen!

papulina

Post1 lip 2014, o 19:58

korzystał ktoś?
Awatar użytkownika

Januszek

Post4 lip 2014, o 15:16

Miałem kilka darmowych kursów do pozycjonowania w rękach i w większości przypadków sprowadzają się one do ogólnych opisów narzędzi, optymalizacji oraz linkowania. Lepiej już wejść na forum PiO lub blogi typu silesiasem.pl, blog.gdaq.pl, Zgreda czy Lexy. Działają w tej branży od wielu lat i mają ogromne doświadczenie którym dzielą się w swoich wpisach. Wracając do Lexy to pod koniec czerwca opublikowała na swoim blogu 154 stronicowy kurs pozycjonowania dla średniozaawansowanych na który się oczywiście zapisałem ;] Porusza tematykę pozycjonowania branży handlu elektronicznego.
Kolejne części wysyła na maila w kilkudniowych odstępach. Jestem po dwóch (zostało mi jeszcze 6). Napisany jest w interesujący sposób ale najważniejsza jest oczywiście zawartość. Pierwsza część to przede wszystkim opis narzędzi dzięki którym można oszacować konkurencje która walczy z nami o pozycje. Druga część, ciekawsza z mojego punktu widzenia, to opis narzędzi do analizy linków przychodzących do strony. Rzecz istotna w kontekście kolejnych aktualizacji algorytmu wyszukiwania i coraz bardziej powszechnych filtrów za nienaturalne linki. Musze przyznać, że wielu z tych narzędzi nie znałem. Każdy SEOwiec ma własne sztuczki - a Lexy zdradza w tym kursie swoje ;]

Edit: chodziło mi o ten kurs - link, nie mylić z tym podstawowym.

marekotowicz

Post24 paź 2014, o 19:04

No w sumie jest wiele kursów. Ale algorytm Google zmienia się tak szybko, że po prostu trzeba śledzić co aktualnie jest dobre dla Google. Ale liczy się też naturalność, więc nie należy też sztucznie upiększać bo to też może przynieść odwrotny skutek.

kajme

Post20 kwie 2015, o 12:38

Algorytm sie zmienia ale podstawy zawsze warto jest mieć. Bez podstaw nic nie zdziałasz w tym zakresie bo jednak pozycjonowanie stron nie jest takie łatwe. Fakt - trzeba ufać intuicji ale z drugiej strony trzeba mieć dużo wiedzy. Konkurencja na rynku jest dość duża tak więc warto byłoby trochę działać aby ją wyprzedzić. Tutaj znalazłam dwa całkiem dobre kursy wideo z zakresu pozycjonowania i optymalizacji LINK i LINK.

korter

Post31 paź 2016, o 15:16

Darmowe kursy niczego nie nauczą, bo w tym temacie ciągle się coś zmienia.
Kolejne aktualizacje totalnie odmieniają sytuację - tak więc trudno się spodziewać, że nagle zrobi się idealnie. Bo niby jak? I sytuację strony radzę konsultować, choćby - http://www.devagroup.pl
Nawet z oferty można coś wywnioskować.

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie