Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

dmoz.org dodanie do katalogu.

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

Tamten

dmoz.org dodanie do katalogu.

Post13 lut 2011, o 13:13

Witam, czy ktoś dodawał z forumowiczów stronkę do katalogu dmoz, ile może potrwać dodanie strony ?
po jakim czasie możemy stwierdzić, że z jakiś powodów strona nie zostanie dodana.

rado85

Re: dmoz.org dodanie do katalogu.

Post15 lut 2011, o 16:56

Bardzo dobre pytanie. Bo ja dodawałem strony już prawie rok temu i do tej pory tam tego nie ma.
Oglądałem kurs eduweb o pozycjonowaniu i tam było pokazane jak sprawdzić czy poprawnie się wpisało. Sprawdzam w ten sposób ale nic się nie wyświetla. A mam niby komunikat że strona dodana poprawnie i czeka na przejrzenie przez Administratorów. Dziwna sprawa z tym dmoz jak dla mnie.

Tamten

Post15 lut 2011, o 18:05

No właśnie ja też już czekam w niektórych przypadkach miesiącami, a może to jakaś ściema przereklamowany ten dmoz, administratorzy mają to już w d..., zdobyli pewną reputację i wystarczy.

slytkt

Post30 cze 2011, o 18:31

ja mam 2 strony które czekają od 1,5 roku, dla pewności ponowiłem wpis parę razy i.....
...nic:)

Tamten

Post30 cze 2011, o 18:38

Generalnie można obalić stwierdzenie największy, najlepszy musisz tam być... DMOZ chyba zdycha.

Siemen

Post12 wrz 2011, o 15:56

Dobrej jakości strony dodawałem tam 4,3 lata temu. Do tej pory nic nie zostało nawet sprawdzone ;) Olejcie ten katalog i moderatorów, którzy głównie chcą dodać swoje strony.

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie