Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Dziwne przeskakiwanie klatek w Premiere Pro

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

mohao

Dziwne przeskakiwanie klatek w Premiere Pro

Post18 wrz 2012, o 07:19

Witam szanownych kolegów i koleżanki.
Z góry przepraszam za wszyskie błędy i literówki... Bardzo przepraszam.

Problem wygląda następująco: Mam materiał wideo nagrany kamerą Samsung HMX-T10; rozmiar obrazu: 1920x1080 50fps (szybkość danych 17807 kb/s; całkowita szybkość transmisji 17941 kb/s) - pliki zapisane są w formacie MP4. Gdy wrzucęje do Premiere i stworzę z nich sekwencję, wszystko gra, ale do czasu póki nie wykonam jakiejkolwiek operacji na klipie, np. przycięcie w którymkolwiek miejscu. Po tym jak przytnę filmik do żądanych rozmiarów, zaczynają się cyrki, tuż po przycięciu występuje pewne dziwne powtarzanie klatek (np. klatka 1,2,3,2,3,4,5,...) rozumiecie o co mi chodzi? i takie zacinanie występuje potem co jakiś czas w całej sekwencji. Spróbowałem cały klip - bez przycinania ani innych operacji - wrzucić do nowej sekwencji i eksportować w nienaruszonej postaci do mp4. tak wyeksportowany materiał, po wykonywaniu na nim operacji w premiere, nie zacina się i jest w potrządku.... Ale mam do obrobienia około 150 klipów z wesela przyjaciół !!! nie widzi mi się teraz siedzieć tydzień popołudniami i wieczorami eksportując pliki z mp4 do mp4 :D trochę to głupie nie uważacie? Może mieliście podobne problemy albo coś? Jeśli trzeba mogę zrobić pokazowy filmik na youtube jak to wygląda.... Będę wdzięczny za wszystkie pomysły :)

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D