Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Filtr na stronie

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

saguro

Filtr na stronie

Post24 paź 2017, o 11:20

Ile trwa zdjęcie filtra od googla? Wiem za co dostałem, juz to poprawiłem ale filtra mam dalej. Co mam zrobic?

cahow

Re: Filtr na stronie

Post25 paź 2017, o 09:30

hehe za co podpadłeś? :p

SupremumSEO

Post26 paź 2017, o 13:11

Samo naprawienie błędów i bierne czekanie na zdjęcie filtra nie pomoże. Google musi dowiedzieć się o tym, że na stronie wprowadziłeś poprawki, więc musisz na nowo zgłosić stronę do indeksacji. Poprzez formularz w Google Search Console trzeba wysłać prośbę o ponowne przejrzenie strony i zdjęcie filtra. Na reakcję ze strony Google zwykle trzeba trochę poczekać, nawet kilka miesięcy, ale jeżeli to filtr, a nie ban, powinno się udać.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl
Obrazek

saguro

Post27 paź 2017, o 11:00

Miesięcy??? o ludzie… Niewazne za co :p juz więcej tego nie zrobie, postanowienie poprawy jest.

koledziak

Post30 paź 2017, o 11:50

grunt ze poprawiłes błędy, ja miałem filtra i w ogóle nie wiedziałem co mam z tym zrobic… potem sie okazało ze domena którą kupiłem była niezbyt dobra ale zanim ktos na to w firmie wpadł to...

SupremumSEO

Post31 paź 2017, o 09:28

Dlatego najlepiej jest po pierwsze unikać takich sytuacji, to znaczy stosować tylko akceptowalne praktyki, przez które nie narazimy się na kary, a po drugie - w razie kłopotów - skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zazwyczaj szybciej i lepiej poradzą sobie z problemem. Natomiast w przypadku zakupu domeny, zawsze należy sprawdzić jej historię, na przykład przy pomocy narzędzia Majestic SEO, a po przejęciu domeny - ponownie zgłosić ją do indeksacji.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl
Obrazek

koledziak

Post2 lis 2017, o 11:58

Teraz to i ja to wiem zeby sprawdzic historie, mądry człowiek po szkodzie...

AnnaLis

Post21 gru 2017, o 17:17

cześć , zależy jakie przewinienie czasem błędy na stronie DC itd sprawiają że dłuższy czas nie idzie wyjść z filtra

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie