Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Formularz zgłoszeniowy z plikiem

asp.NET, PHP oraz bazy danych

jakubo

Formularz zgłoszeniowy z plikiem

Post20 lut 2011, o 22:20

Witam!

Potrzebuje i poszukuję skryptu formularza text plus dodanie pliku video z możliwością wysłania wszystkiego na konkretny mail.
Proszę o pomoc. Pozdrawiam Jakubo
Awatar użytkownika

Maciek_Zukiewicz

Team eduweb

Team eduweb

Re: Formularz zgłoszeniowy z plikiem

Post24 lut 2011, o 14:06

Witaj,
polecam skorzystać z supprotu ewentualnie przegrzebać google.
Szukaj szczęścia w zwykłych momentach ;)

jakubo

Post24 lut 2011, o 22:30

No własnie szukałem gotowego skryptu i wiele znalazłem jednak nie mogłem spotkać odpowiedniego dla mnie gdzie oprócz uzupełniania danych będzie możliwość dołączenia pliku video który z całą zawartością formularza trafi na mojego maila. Proszę o pomoc to bardzo ważne i pilne. Pozdrawiam
Awatar użytkownika

MateuszManaj

Team eduweb

Team eduweb

Post24 lut 2011, o 23:22

Witam serdecznie!
Jeśli ten projekt jest tak bardzo istotny to tym bardziej należałoby skorzystać z oferowanego support'u. Myślę, że sposób na szybko nie sprawdzi się w tym przypadku, jednakże istnieją już gotowe skrypty do realizacji tego typu rzeczy - trzeba poszperać...
Pozdrawiam!
Mateusz Manaj

jakubo

Post25 lut 2011, o 20:59

Jeśli chodzi o php to jestem w fazie poznawania wiec zależało mi na gotowym juz skrypcie bez zadnej edycji kodu. Ciężko naprawde znaleźć coś w internecie co by mnie zaintersowało. Pozdrawiam

Wróć do Server side