Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Google - słowa kluczowe

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

argern

Google - słowa kluczowe

Post7 kwie 2011, o 15:37

Witam,

Stworzyłem stronę, dodałem ją do Google Web Master tools, i okazało się że najważniejsze słowo kluczowe na którym mi zależało nie występuje w liście słów kluczowych. Okazało się, że stało się tak ponieważ to słowo był zbyt często używane i zostało uznane jako SPAM. Zedytowałem stronę i wyrzuciłem dużą ilość powtórzeń, teraz na paewno to słowo nie występuje za często. \Było to dwa tygodnie temu, jednak w panelu Web MAster Tools dalej nie wyświetla mi mojego słowa jako kluczowe.

Czy słowo które raz zostało uznane jako spam, są już na zawsze wykluczone ? A może powinienem poczekać jeszcze trochę ?

Proszę o pomoc, dziękuję.

Tamten

Re: Google - słowa kluczowe

Post8 kwie 2011, o 12:39

Z tego co się orientuję to roboty sieciowe chyba nie indeksują strony codziennie więc cierpliwości, ponadto wydaje mi się, że gdyby potraktowane to było jako spam to pozycjonowana witryna po prostu spadła by w wynikach organicznych ale nie wyrzuciła by frazy ze słów kluczowych. Tak na marginesie nasycenie słów kluczowych na stronie powinno być mniej więcej 5-7%.

argern

Post13 maja 2011, o 12:27

Niestety, dalej słowa kluczowe się nie zmieniły, czy to oznacza permanentny ban na dane słowo kluczowe pod tą domeną ;/ ??

Tamten

Post13 maja 2011, o 12:32

A możesz podesłać link do strony i frazę na której ci zależy.

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie