Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Hobby

Dowolne, luźne tematy

dalia

Re: Hobby

Post13 sie 2018, o 12:52

Ja uwielbiam sport. Regularnie biegam, chodzę na basen, od czasu do czasu pójdę też na siłownię.

Tango28

Post25 wrz 2018, o 11:04

ja uwielbiam basen. staram się chodzić przynajmniej dwa razy w tygodniu. Pływanie jest super :) Jesli nie jesteście przekonani to odsyłam do artykułu http://www.bodyandmind.pl/jakie-korzysc ... -plywanie/ - pływanie to sport dla każdego. Przede wszystkim też pływanie jest bardzo zdrowe i świetnie relaksuje po cięzkim dniu.

ecoli

Post11 paź 2018, o 19:20

Ja od dziecka zajmuje się fotografią, tata zaszczepił we mnie tą pasję :) teraz razem startujemy w tym konkursie - https://www.amundsenphotoawards.pl/ tylko on zgłosił się do kategorii Ludzie a ja Zwierzęta :) fajnie by było jakby nam się udało coś wygrać

superman

Post15 paź 2018, o 12:43

Moim hobby jest historia i militaria od dziecka już zagłębiam się w tej tematyce. Lubię wszystko co związane z Wojskiem Polskim czyli mundur wojskowy, uzbrojenie oraz pojazdy wojskowe.

tsunami123

Post22 paź 2018, o 15:18

Jeśli macie dużo wolnego czasu i nie macie pomysłu jak go wykorzystać to możecie na przykład poczytać taką stronę śmieszne historie macie tutaj dużo fajnych i ciekawych historii z życia różnych ludzi. Ja Bardzo lubię oglądać na przydał wideo które jest też na tej stronie. Macie mnóstwo artykułów. Zajrzyjcie.
Poprzednia

Wróć do Hydepark