Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Hosting płatny/darmowy?

Forum dla osób rozpoczynających przygodę z webdesignem
Awatar użytkownika

Michał

Re: Hosting płatny/darmowy?

Post29 lis 2013, o 13:01

A ja z czystym sercem polece zenbox.pl :)

kamilab

Post2 gru 2013, o 15:23

witajcie ja polecam hosting na cba.pl

larry

Post14 gru 2013, o 17:19

Korzystam z linuxpl i bardzo sobie chwale. Uprzednio hostowalem w innych firmach, ale zadnej raczej polecic nie moge.

ssylllwiaa

Post6 sty 2014, o 00:40

witam, czy zetknął się ktoś z Funkymedia? Jestem totalnym laikiem w tworzeniu stron, hostingu itp. Chcę rozwinąć swoją domową działalność (rękodzieło różne) na www. Znalazłam tę firmę i nakręciłam się, że u nich mogę wszystko (utworzenie strony, hosting, pozycjonowanie, ew. logo). Czy słyszeliście coś o nich?
Awatar użytkownika

Januszek

Post17 sty 2014, o 13:28

Firma jakich wiele. Pewnie od Ciebie biorą zlecenie, wrzucają na zlecenia przez net ktoś tam robi a oni sprzedają jako swój :) Tak to teraz działa.

korter

Post25 lut 2016, o 17:15

Wszelkie darmowe hostingi całkowicie mijają się z celem - odpuść sobie.
Płatne konto to kilka dyszek.
Przedmówco - a Twoje są tematyczne? ;-)
Tematyczność to kolejny mit ;-)

greene

Post3 kwie 2016, o 21:16

Miałam stronę na darmowym i szybko uciekłam , jeśli ktoś lubi reklamy - to proszę bardzo:)
Teraz również mam zastrzeżenia do mojego hostingu i planuje przenosiny- myślę o dhosting.pl - maja darmowe migracje.

korter

Post26 kwie 2016, o 16:27

Nikt normalny nie trzyma stron skierowanych do ludzi na darmowym hostingu i chyba nie ma w tym niczego zaskakującego, prawda? A co do Zenboxa - po tych wszystkich wtopach o jakich piszą ludzie, Wy nadal o nim myślicie?

MartynkaJ

Post26 kwie 2016, o 18:11

Zdecydowanie płatny - jak myślisz o swojej stronie / blogu poważnie. Na darmowym nigdy nie masz pewności, że strony ci za chwilę nie usuną no i wiecznie strona może być niedostępna, a tam możesz mieć nad wszystkim kontrolę. Na początek wystarczy ci hosting współdzielony - kosztuje parę zł na miesiąc więc nie zbankrutujesz ;) Fajnie wygląda oferta od dhosting. Zerknij sobie na ich www - https://dhosting.pl/oferta/dkonto.html

Gonsior

Post10 cze 2016, o 06:43

Do tej pory przetestowałem kilka hostingów tak wiec mam już dobre porównanie. Nie korzystam w tym momencie z darmowych bo jestem zdania,że nie zapewniają takiego wsparcia technicznego jakie powinny. Hosting powinien być szybki, stabilny no i powinno się mieć kontakt z obsługą.
Wykupuje sobie usługę tutaj: https://www.kylos.pl - nie jest tak drogo a bardzo szybko i nie było żadnych przerw w funkcjonowaniu strony. Prowadzę sklep internetowy tak więc wiadomo - każda przerwa to strata kasy.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Początkujący Webmaster