Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

HTML5, CSS3, Javascript - Ściężka nauki

Dreamweaver, XHTML, CSS, JavaScript, jQuery

danzawadzki

HTML5, CSS3, Javascript - Ściężka nauki

Post29 lis 2016, o 10:25

Cześć,
chciałbym ustalić sobie ścieżkę nauki z kursami z eduweb. Zastanawiam się w jakiej kolejności najlepiej je wykupić. Dodatkowo które? Znajomy udostępnił mi do przejrzenia kilka kursów. W tym o podstawach HTML i podstawach JS. Muszę przyznać że różnica jest kolosalna. Co prawda od razu wspominał że jeden jest dość stary, ale jednak nie spodziewałem się, aż takiej różnicy. Dodatkowo na próbę zacząłem od zakupienia dostępu do warsztatów. Zależy mi żeby uczyć się na obowiązujących standardach i kursach nie starszych niż +/- rok.

Aktualnie znam HTML5, CSS3 i odrobinę JS. Niestety we większości przypadków zdarzało mi się składać jakieś proste rzeczy na bootstrapie. Chciałbym poprawić świadomość technologii które wykorzystuje. Tematy kursów, które mnie interesują to:

HTML5 i CSS3 (zaawansowany)
JS (podstawy + zaawansowany)
Sass
JQuery
ECMAScript 6
Angular (czy warto uczyć się AngularJs1?)

Mógłbym prosić o listę najaktualniejszych kursów, które warto kupić?

Dzięki! :)

Wróć do Projektowanie w XHTML i CSS