Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Internet a prawo

Sugestie dotyczące serwisu, nowe kursy i usługi

Staff

Internet a prawo

Post18 cze 2010, o 00:27

Witam, jestem nowy na forum, ale od dłuższego czasu nurtuje mnie jedno pytanie, i szukałem już odpowiedzi na innych forach. Liczę, że wam się uda mi odpowiedzieć :-P i że nie powtarzam tematu, ale rozglądając się po forum na taki nie trafiłem. Przechodząc do sedna... :
Czy jest jakieś miejsce w internecie w którym jest czytelnie napisane ( nie prawniczym bełkotem ) jakie treści można zamieszczać na stronach internetowych. Nie chodzi mi o treść typu ero... tylko bardziej o dane....
Wgłębiając się bardziej... chciałbym stworzyć portal który będzie zawierać bazę lokali i tego co oferują...
czyli wiadomo kluby jakie imprezy itp... ale także jeżeli restauracja to jakie dania ( szczegółowo, wręcz menu ich wstawić ).
Czy potrzebuje jakaś zgodę pisemną? Jakieś upoważnienia? Jak coś takiego by wyglądało?

z góry dzięki za odpowiedzi :-)
i sorry jeśli postawiłem posta w miejscu nieodpowiednim ( i od razu poproszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce )
pozdrawiam ;-)

Wróć do Rozwój eduweb.pl