Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jak załadować skrypty CSS wtyczek wordpressa do Footera?

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

wysowyso

Jak załadować skrypty CSS wtyczek wordpressa do Footera?

Post10 lis 2017, o 00:01

Witam,

próbuje maksymalnie przyspieszyć stronę mojego klienta i została mi ostatnia prosta. Nie wiem jak wyeliminować blokujące renderowanie skrypty CSS wtyczek do wordpressa. Mam na myśli Contact Form 7, responsive-menu czy jetpack.

Za radą pana Piotra Palarza załadowałem wszystkie java skrypty do footera za pomocą wtyczki Scripts to footer ale nie mam pojęcia co zrobić z CSSami. Ostatnio widziałem warsztat o loaderach. Czy Taki Lazyload rozwiąże ten problem?

Proszę o radę.

Pozdrawiam.

wysowyso

Re: Jak załadować skrypty CSS wtyczek wordpressa do Footera?

Post15 lis 2017, o 22:45

Znalazłem taki sposób:

Kod: Zaznacz cały
function prefix_add_footer_styles() {
    wp_enqueue_style( 'cf7', get_template_directory_uri() . 'plugins/contact-form-7/includes/css/styles.css' );
    wp_enqueue_style( 'cookie', get_template_directory_uri() . 'plugins/uk-cookie-consent/assets/css/style.css' );
    wp_enqueue_style( 'scroll', get_template_directory_uri() . 'plugins/wpfront-scroll-top/css/wpfront-scroll-top.min.css' );
    wp_enqueue_style( 'menu', get_template_directory_uri() . 'plugins/responsive-menu-data/css/responsive-menu-1.css' );
    wp_enqueue_style( 'jetpack', get_template_directory_uri() . 'plugins/jetpack/css/jetpack.css' );
};
add_action( 'get_footer', 'prefix_add_footer_styles' );

Wszystkie style z wtyczek ładowane są w footerze. Problem jest taki, że załadowane są również w sekcji Head. Znacie może jakiś sposób na wyrejestrowanie ich z Head??

Problem dotyczy strony - http://www.stabil-bud.pl

Wróć do Systemy CMS