Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jaki laptop polecacie?

Dowolne, luźne tematy

Edwardzik

Jaki laptop polecacie?

Post20 mar 2014, o 14:31

Powiem tak: potrzebuje naprawdę wypasiony laptop, ponieważ będę z nim pracował ok. 12 godzin dziennie..Bez oszczędzania. Po prostu chce mieć dobrą maszynę, bo przez tego kompa po prostu będę sprawiał sobie dochody. Co polecacie?
Dodam, że dobrze by było gdyby był wyposażony w zestaw solarny/baterię słoneczną. W celu oszczędzania energii.

Train

Re: Jaki laptop polecacie?

Post20 mar 2014, o 15:07

A jaka kwota ogranicza cię w wyborze?
Awatar użytkownika

Piotr Palarz

Ekspert

Ekspert

Post20 mar 2014, o 20:11

Edwardzik pisze:Bez oszczędzania.
Nie wiem czy chodzi o nieoszczędzanie maszyny czy portfela, ale ja ze swojej strony polecam Macbooka. Jaki rozmiar to już zależy od preferencji, choć nie różnią się one tylko rozmiarem ale i podzespołami (np. 13 cali lub 15 cali).

Bez faworyzowania, jeśli budżet pozwala, to nie widzę nic lepszego ;)

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika

Sherpin

Post21 mar 2014, o 15:15

A coś dla mnie? Specyfikacja moja wygląda tak, około 3500 tys mogę wydać,
interesuje mnie 13 cali lekki przenośny, długo na baterii
matryca full hd i matowa (koniecznie)
wydajność, w tych parametrach jak najlepiej :D hehe
użytkowanie w drodze, na uczelni na nudę podczas wykładów i robienie notatek, studia planuję informatykę czyli aby dało się na nim coś pokodować, poprogramować i oczywiście obejrzeć kursy Eduweb :) wielozadaniowość również wchodzi w grę, internet, muzyka, tc, moze jakiś photoshop, Sublime Text itp ;)
jedyne co znalazłem to samsung ativ book 7 który spełnia moje wymagania. Powiecie coś o nim? może macie jakieś inne propozycje? :)
Awatar użytkownika

Piotr Palarz

Ekspert

Ekspert

Post21 mar 2014, o 17:22

@Sherpin, nie podam konkretnego modelu, bo w tym nie siedzę, ale szukaj ultrabooków, czyli niewielki, cienki, bez napędu optycznego (jeśli nie potrzebujesz) i koniecznie z dyskiem SSD. Zwróć również uwagę na kąty widzenia ekranu.
Obrazek

Miguelina71

Post21 mar 2014, o 21:12

Ja mogę polecić te modele według mnie są one godne uwagi
1. Dell Inspiron Q15R
2. Asus K52JT-SX505V
3. HP Pavilion g6-1050ew LK845EA
Moim zdanie warto też przejrzeć nowe artykuły na stronie www.wybieramlaptopa.pl/ , można tam znaleźć rankingi,recenzje i porady.

Gerard72

Post21 mar 2014, o 23:30

Generalnie sama jestem przekonana na ultrabooków i sama użytkuję od ponad roku ultrabooka firmy Samsung. Do przeglądania stron, słuchania muzyki, pisania prac czy czegoś podobnego jest w sam raz.
Awatar użytkownika

Yasiek

Post21 mar 2014, o 23:35

Ja polecam Asusa G73sw, dyskwalifikuje go tylko masa (ponad 5kg z ladowarka), jest wcale przenosny (nietypowy ksztalt i wielkosc) i baterie zabija w mgnieniu oka....ale parametry ma ok:), calkiem niezle chlodzenie, bay'a na drugi dysk i klawiatore numeryczna:)
Non progredi est regredi

oda1676

Post26 mar 2014, o 22:00

Witam, według mnie firmami, które są godne polecenia to - Samsung, Asus i Toshiba. Aczkolwiek sama użytkując Samsunga Ultrabook mogę go polecić. Sprawuje się świetnie, nie mam zastrzeżeń:)

TomasOwl

Post27 mar 2014, o 15:18

Od siebie mogę polecić Samsunga z serii 5, ultrabook - na prawdę lekki i solidnie wykonany. Mam z procesorem i7 i jest chodzi wszystko bezbłędnie.
Następna

Wróć do Hydepark