Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[porada] Jaki router wybrać do domu??

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych
Awatar użytkownika

Bezek

[porada] Jaki router wybrać do domu??

Post2 paź 2012, o 20:19

Witam, mam do was ogromną prośbę, potrzebuje porady jaki router kupić do domu, dom jest normalnych rozmiarów. Parter i piętro 2 pokoje na dole lazienaka kuchnia i na gorze 4 pokoje, chciałbym aby był dobry zasięg i nie przerywało, potraficie doradzić i pomóc??
Awatar użytkownika

krzys077

Re: [porada] Jaki router wybrać do domu??

Post3 paź 2012, o 16:41

Dom normalnych rozmiarów, a to są nie normalne rozmiary ;) Osobiście nie korzystam z rutera ale znajomi chwalą sobie TP Linki. Przy zakupie zwróć uwagę na zasięg rozdzielania sygnału.
Awatar użytkownika

Bezek

Post3 paź 2012, o 21:11

Kurcze taki puste porady mi nie pomogą :/ potrzebuje konkretów, znam się na firmach, na sprawach technicznych, ale dochodzi sprawa awaryjności, potrzebuje sprawdzonego modelu.

bulimaster

Post4 paź 2012, o 10:20

W Google jest tyle info że nawet nie chcę się tu tego pisać.

Bartek29

Post15 paź 2012, o 01:29

Ale nie powiedziałeś jeszcze, czy potrzebujesz DSL czy ADSL. No i jaki masz budżet przeznaczony na zakup routera? ;) Napisz, a postaramy się coś porządnego doradzić.
Ja w domu mam E2500 Linksysa, typ DSL - model sprawdzony nie tylko przeze mnie, bezawaryjny, prosty w konfiguracji. Wypróbowany w domu o pow. 95 mkw, działa bez zarzutu. No i dwupasmówka, pracuje jednocześnie na obu pasmach, więc zakłóceń na sieci praktycznie nie ma. Koszt to ok. 200 zł, ostatnio widziałem w sklepie sieci Euro Agd, ale dostaniesz za podobną cenę też na Allegro.

Magic29

Post31 gru 2012, o 12:10

Też polecam Linksysy, naprawdę warty wydania pieniędzy sprzęt, i to nie tylko do firmy, w domu też sprawdzają się bardzo dobrze.

Wróć do Opinie, uwagi i oceny