Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jaki tym nadruku dla koszulek z logo

Photoshop, Lightroom, tworzenie grafiki i edycja zdjęć
  • Wiadomości
Offline

Gonsior

  • Posty: 85
  • Rejestracja: 24 paź 2014, o 10:53

Jaki tym nadruku dla koszulek z logo

Post15 lis 2017, o 11:56

Chciałbym zamówić za jakis czas pewna partię koszulek do firmy. Z logo graficznym, które sam zaprojetkowałem. Logo będzie sie znajdowało na 1/4 z przodu koszulki. Co polecacie?
Sublimację?
sitodruk?

Doradzicie który rodzaj druku będize najlepszy?
Offline
Awatar użytkownika

Januszek

  • Posty: 114
  • Rejestracja: 6 sty 2014, o 12:34

Re: Jaki tym nadruku dla koszulek z logo

Post15 lis 2017, o 13:23

Moim zdaniem warto będzie zainwestować w sitodruk Z oszczędzności ponieważ w rpzypadku kilkudziesięciu koszulek będzie to jednak najtańsza metoda druku. Sitodruk jest:
tani
wytrzymały
daje możliwośc szybkiego nadrukowania logo na wielu powierzchniach ( co ciekawe nie tylko na koszulkach ale również i na plastiku)
Sama technika druku jest również ciekawa. Pomimo, że trochę się zmieniła na przestrzeni lat to nadal jest to jedna z bardziej tradycyjnych technik nadruku.
https://www.reflect.pl/sita-sitodruku-c ... onane.html
Offline

kajme

  • Posty: 57
  • Rejestracja: 10 sty 2014, o 18:29

Re: Jaki tym nadruku dla koszulek z logo

Post13 cze 2018, o 13:00

Gonsior pisze:Chciałbym zamówić za jakis czas pewna partię koszulek do firmy. Z logo graficznym, które sam zaprojetkowałem. Logo będzie sie znajdowało na 1/4 z przodu koszulki. Co polecacie?
Sublimację?
sitodruk?

Doradzicie który rodzaj druku będize najlepszy?


Tak jak tutaj kolega powyżej pisze jest bardzo wiele możliwosci ozdabiania odzieży. Sitodruk rzeczywiście jest jedna z nich jednak ma dwie wady; http://gadzetyreklamowe.edu.pl/ozdabian ... -sposobow/
opłaca sie jedynie przy większych zamówieniach
wzór musi być taki sam. Kolor, wielkość.
mozna jedynie zmieniać kolor koszulki
Przy zamówieniu na mniejszą ilość odzieży z logo warto rozważyć nałożenie go metodą termotransferu. Krótkie napisy, nieskomplikowane grafiki – idealnie, by przenieść je na odzież w niewielkiej ilości właśnie tą metodą. Działają niczym wizytownik.
W termotransferze kluczową rolę odgrywa folia typu „Flex”. Jest wgrzewana na tkaninę pod specjalną prasą termotransferową, tylko w pewnym sensie podobną do domowego żelazka. Na tym podobieństwa z wykonaną amatorsko „naprasowanką” zwyczajnie się kończą, nie wspominając o jakości tych ostatnich. W przeciwieństwie to domowych sposobów termotransferem zapewnimy nadrukowi bardzo wysoką odporność na ścieranie.

Wróć do Grafika i Fotografia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości