Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Katalog (nagłówki działów)

Illustrator, InDesign, przygotowanie do druku
Awatar użytkownika

Daniel

Katalog (nagłówki działów)

Post14 sie 2012, o 20:24

Witajcie,

Składam właśnie mały katalog, użyłem scalania danych do wlania tekstów i zdjęć z csv'a. Wszystko poszła gładko i sprawnie, 230 str w parę minut ;) Ale teraz napotkałem problem z nadaniem nazwa odpowiednim stroną. Katalog jest o tematyce winiarskiej. Przy każdym winie jest kraj, region, nazwa, aplacja itd. Chciałbym aby w nagłówkach znajdował się tylko kraj i region w zależności od tego jakie produkty znajdują się na danej stronie.

Nematode

Re: Katalog (nagłówki działów)

Post22 lip 2013, o 19:43

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale można to chyba zrobić, albo stronami wzorcowymi (na każdy kraj strona wzorcowa) lub sekcjami.

Wróć do DTP i Projekty do druku