Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Klasa i Flash pytanie

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3
  • Wiadomości
Offline

damianwk

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 3 wrz 2011, o 16:29

Klasa i Flash pytanie

Post15 kwie 2012, o 08:33

Witam
Mam pytanie jak przypisujemy klasę do pliku fla po uruchomieniu wywołuje się konstruktor. Dzieje się tak przy każdej klatce? i jak przechodzić w tym przypadku do innych klatek wykonując różne akcje, animacje?
Pozdrawiam
Offline

zchrobot

Team eduweb

Team eduweb

  • Posty: 1319
  • Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:44

Re: Klasa i Flash pytanie

Post16 kwie 2012, o 16:16

klasa przypisana do pliku FLA jest tzw klasą dokumentu jej konstruktor wykonuję się tylko jeden raz w pierwszej klatce, inne klasy mogą być powiązane już z samymi symbolami MovieClip ich konstruktor będzie się wykonywał w momencie dodania takiego elementu na scene czyli jeśli klasa B jest powiązana z movieClipem który znajduję sie tylko i wyłącznie w klatce drugiej, to konstruktor klasy wykona się w momencie przeskoczenia do drugiej klatki timelinu głównego itd

Wróć do Flash i ActionScript

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron