Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Kursy eduweb a WordPress

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

folt3k

Kursy eduweb a WordPress

Post6 cze 2013, o 09:06

Witam,

Mam pytanie. Czy jeśli stworzyłem stronę na podstawie kursów do Dreamweavera to kupując kurs o WordPresie nauczę się tą stronę edytować z panelu admina za pomocą właśnie WP?

Bo nigdy nie interesowałem się CMS i chyba nadszedł na to czas, więc jestem zupełnie zielony i nie wiem na jakiej to zasadzie działa. Bo nie chciałbym kupić waszego kursu o WP i żeby okazało się to nietrafionym zakupem, dlatego proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Amarantus

Re: Kursy eduweb a WordPress

Post6 cze 2013, o 09:28

W DW możesz stworzyć szablon i potem użyć go w CMS'ie. Czyli tworzysz jakby "ubranko" które zakładasz na dany system CMS. Oczywiście w zależności od CMS należy to 'ubranko" dostosować aby można było dodawać content.

folt3k

Post7 cze 2013, o 09:34

Aha, czyli wykonanie całej witryny w DW od A do Z nie jest konieczne? Trzeba tylko jakby ogólny zarys, szablon tego jak ma wyglądać nasza witryna i później to w WP dostosować?

Tak mam to rozumieć?

Amarantus

Post7 cze 2013, o 10:38

DW możesz połączyć z WP i wtedy będziesz pracował z layout w DW a contentem będziesz zarządzał spod WP. Sprawdź czy w kursie WP jest coś o tym napisane; pod joomlę było :)

Wróć do Systemy CMS