Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Likemore- promocja strony

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

Sam92

Likemore- promocja strony

Post14 kwie 2015, o 13:19

Witam,

Temat skierowany jest do wszystkich, którzy chcą darmowego reklamowania swojej własnej strony czy fun paga. W tym celu polecam wszystkim stronę likemore.pl - jest to narzędzie do kreowania wizerunku oraz monitoring swojej marki w całej sieci. Strona polega na ocenianiu różnych fun pagów, lajkowaniu różnych stron, wystawianiu opinii. W zamian otrzymujemy punkty, które możemy przeznaczyć na kampanie reklamowe naszej własnej strony czy funpaga. To nic nie kosztuje a wiele może pomóc. Ja sama w ciągu kilkunastu minut zebrałam ponad 100 punktów, co daje równowartość około 50 lików na nasza stronę lub fun page. Gorąco polecam do zapoznania się ze stroną www.likemore.pl

Bożena Zach

karolminek

Re: Likemore- promocja strony

Post8 cze 2015, o 18:11

Ale czy te wszystkie profile są aktywne. Słyszałem o sposobie że robi się fikcyjne konta, aby tylko nabijać niby znajomych.

robert83

Post4 wrz 2015, o 12:53

Ciekawe, nie słyszałem jeszcze o takim czymś :? zajrze z ciekawości.

Seologist

Post11 wrz 2015, o 14:00

Kobiety stockowe bija po oczach :)

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie