Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Linia kodu: Wordpress - PILNE!

Dreamweaver, XHTML, CSS, JavaScript, jQuery

kamilmrzsi

Linia kodu: Wordpress - PILNE!

Post23 mar 2013, o 16:52

Słuchajcie moi Drodzy.

Czy możecie napisać mi linię kodu php , dzięki której po wgraniu do pliku odpowiadający za theme options w szablonie będę mógł wczytać plik css.

Przykład:

Wchodzę w wordpressie do Ustawień Skórki - potem pojawia mi się menu rozwijane i wybieram np. Plik CSS odpowiadający z wygląd topu.

Dzięki z góry!
Awatar użytkownika

alfredos

Re: Linia kodu: Wordpress - PILNE!

Post29 kwie 2013, o 11:35

Jedną linią kodu tego nie opędzisz.
Ja do takich rzeczy używam podglądu strony na chromie. Możesz online sobie edytować kod strony i css a następnie jak wszystko Ci już pasuje to patrzysz w jakich klasach/divach dokonałeś zmian, otwierasz w panelu WP edycję szablonu, plik css -> CTRL + F wyszukujesz odpowiedniego diva/klasy i nanosisz kod z podglądu.

pixweb

Re: Linia kodu: Wordpress - PILNE!

Post24 lut 2015, o 14:10

Z wordpressem jestem zaprzyjaźniony od dłuższego czasu, napisz do mnie na mail poczta@pix-web.pl to przyjrzę się temu ;)

Wróć do Projektowanie w XHTML i CSS