Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

mockup

Photoshop, Lightroom, tworzenie grafiki i edycja zdjęć

arni

mockup

Post24 maja 2014, o 00:36

Witam, może ktoś z was mi podpowiedzieć jak zrobić taki efekt jak na tym http://www.behance.net/gallery/16962229/Brodo-Redesign mockapie. Chodzi mi dokładnie o o efekt zachodzenia zdjęcia na boki mockapu. Sam efekt 3D jest do zrobienia w Photoshopie bądź w illustratorze ale nie wiem jak ugryźć te boki. Z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika

Yasiek

Re: mockup

Post24 maja 2014, o 00:59

skopiuj sobie brzeg Twojej pracy, przesun o szerokosc tego paska na zewnatrz, przytnij pod katem 45 stopni - to samo zrob na dole, dodaj na te paski jakies lekkie sciemnienie a potem sobie przekrzyw cala kompozycje jak Ci sie podoba
Non progredi est regredi

arni

Post24 maja 2014, o 10:42

tak działa, dzięki za podpowiedz

edurun

Post22 lip 2014, o 14:28

U mnie też pomogło, dzięki:)

Wróć do Grafika i Fotografia