Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Narzędzie do sprawdzania pozycji w Google

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

Theon

Narzędzie do sprawdzania pozycji w Google

Post4 lis 2011, o 20:23

Witam,
jakie jest bezpieczne i skuteczne narzędzie do sprawdzania pozycji w Google ?
Zależy mi, aby sprawdzało wiele stron. Znalazłem coś takiego jak "Free Monitor for Google", ale nie jestem pewien czy korzystanie z niego jest bezpieczne.

Tamten

Re: Narzędzie do sprawdzania pozycji w Google

Post4 lis 2011, o 21:44

Witam... a co znaczy bezpieczne ? google cię nie zbanuje za weryfikację pozycji strony w wynikach organicznych, programik który podałeś niestety nie jest zbyt dobry, porównywałem wyniki z tego programy z wyszukiwarką i niestety częstokroć pozycje stron, które sprawdzałem diametralnie się różniły....

Theon

Post5 lis 2011, o 11:47

Wyczytałem, że można dostać bana na IP. A możesz polecić jakieś narzędzie do monitorowania pozycji w wyszukiwarkach (może być tylko Google) ?

Kamil Chłop

Post10 lis 2011, o 14:13

Polecam napisać coś własnego w php. Składnia jest bardzo banalna do nauczenia się, a jest możliwość dostosowania programu dla siebie. Nie mówiąc już o tym, że manual php jest bardzo bogaty i wystarczy zapytać google o rozwiązanie naszego problemu i będzie łatwo.
A żeby nie być gołosłownym (wyszukiwanie tego zajęło mi parę sekund? )
http://blog.shpyo.net/211/php-sprawdzanie-pozycji-w-google.html

alterneo

Post3 sty 2012, o 19:38

Darmowy seopanel.in, kilka modyfikacji i hula aż miło :)

artur5236

Post21 sty 2012, o 15:05

Free monitor for Google jest bardzo dobrym programem. Przy sprawdzaniu do 20 fraz możesz być spokojny o swoje IP.
Jeśli chciałbyś sprawdzać pozycję online polecam narzędzie serpmonster.pl

Kowal

Post26 cze 2012, o 13:28

przyłączam się do pytania proszę o wskazanie darmowego programu instalowanego na serwerze do sprawdzania pozycji w googlu ? :?

amiko

Post10 gru 2013, o 03:55

Z darmowymi skryptami na serwerze jest podobnie jak z Google Monitorem - jak za często odpytują Google o wyniki (i za szybko) to Google dodatkowo weryfikuje zapytania przez capatcha i kończy się skanowanie pozycji. Do zmylenia Google potrzebne są serwery proxy. Chyba jednak lepiej zapłacić parę groszy i mieć to załatwione przez jakiś serwis. Ja korzystam z serpomonster (wychodzi chyba 1 gr dziennie za frazę), a myslę o przeprowadzce do seostation.

larry

Post14 gru 2013, o 17:10

Jako narzedzie webowe polecam Serpmonster, jako serwerowe Web-Tools.

rockefeler

Post22 gru 2013, o 04:04

Ja używam tego narzędzia: www. whatsmyserp.com. Jeżeli ktoś prowadzi kilka stron (stron, a nie dużych portali), zupełnie wystarcza. Do każdej strony można przyporządkować do 25 słów kluczowych. Poza tym jest darmowe. Korzystam od jakiegoś czasu i nie zdarzyło mi się, żeby wyszukiwanie pozycji się przyblokowało (jak np. w cute rank).
Następna

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie