Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Nauka responsive web - od czego zacząć?

Dreamweaver, XHTML, CSS, JavaScript, jQuery

kryska90

Nauka responsive web - od czego zacząć?

Post27 lip 2017, o 15:10

Hej! Chciał bym nauczyc się tworzenia stron responsywnych ale nie wiem od czego rozpocząć naukę. Znam, no powiedzmy dobrze HTML i CSS. Chcę tworzyć strony www na tablety i msarphone. Jak zacząć? Wartoo skorzystac z kursu na eduweb? Proszę tylko o poważne wypowiedzi! Z góry pięknie dziękuję.:-)
Awatar użytkownika

Piotr Palarz

Ekspert

Ekspert

Re: Nauka responsive web - od czego zacząć?

Post28 lip 2017, o 11:18

Polecam ten kurs: https://eduweb.pl/kursy/html/elastyczne-strony-www.html jeśli znasz już HTML i CSS to zobaczysz, że RWD to głównie odpowiedni zapis w CSS (ale nie tylko).
Obrazek

Bagellen900

Post13 wrz 2017, o 14:07

Najlepiej zacząć od internetowych kursów podstaw języków webowych. Responsywność sama w sobie nie jest trudna do zrozumienia. Pozdrawiam

kryska90

Post27 wrz 2017, o 12:50

MYślicie, że internetowe kursy w których nierzadko brakuje lektora patrz prowadzącego będa dobrą metoda. A jakie książki polecacie? Zalezy mi na książkach w przykładami lyoutu a nie tylko sucha teoria.

Wróć do Projektowanie w XHTML i CSS