Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Nowoczesne strony w JOOMLA?

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...
  • Wiadomości
Offline

jagna73

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 29 sty 2016, o 11:17

Nowoczesne strony w JOOMLA?

Post3 lut 2016, o 14:02

Co warto wprowadzić z dodatków do JOOMLI żeby strona była nowoczesna i funkcjonalna? Macie ciekawe i sprawdzone komponenty? Jeśli tak to proszę podzielcie się ze mną tą informacją.
Offline

mawu

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 8 lut 2016, o 20:48

Re: Nowoczesne strony w JOOMLA?

Post8 lut 2016, o 20:54

Cóż, z komponentami czy też dodatkami jest tak, że powinno się używać i dodawać tylko te, które są nam potrzebne :) Każdy dodatkowy moduł to dodatkowy kod, który obciąża stronę. Przez same dodatki strona nie będzie wyglądać nowocześnie. Trzeba się zastanowić, co chcemy osiągnąć, co jest nam potrzebne i wtedy szukać rozwiązań :)
Offline

roomack

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 27 sty 2013, o 14:27
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowoczesne strony w JOOMLA?

Post10 lut 2016, o 22:55

Jeśli ma być nowoczesna, funkcjonalna i jeszcze dobrze wyglądać, to są firmy w necie, które dostarczają szablonów i dopasowanych do nich dodatków, np shape5, rockettheme, ZOO. Niestety wszystkie 3 wymienione rozwiązania są płatne.
Możesz oczywiście sklecić stronę z darmowych dodatków, na zasadzie każdy pies z innej wsi, ale za efekt wizualny nie gwarantuję, jeśli nie zanurkujesz w style każdego z tych dodatków i nie dopilnujesz żeby w dowolnej konfiguracji modułów pojawiających się na jednej z podstron wszystko zostało doszlifowane - kolory, paddingi, typografia itp. Kupa roboty z grzebaniem w nieswoim kodzie, nie licząc wyszukania dodatków posiadających odpowiednie funkcje, które jeszcze się nie gryzą.
Powodzenia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Offline

mothman

  • Posty: 51
  • Rejestracja: 25 sty 2016, o 15:42

Re: Nowoczesne strony w JOOMLA?

Post11 lut 2016, o 18:20

Komponenty, moduły, wtyczki nie dodaje się po to, aby strona lepiej wyglądała, tylko żeby była funkcjonalna. Jeżeli potrzebujesz np. newslettera, księgi gości, koszyka itd., to je dodajesz. Nie robisz tego jednak dla samych fajerwerków. Jest wręcz przeciwnie. Generalnie należy ograniczać ilość różnych dodatków, aby odciążyć serwer i przyspieszyć generowanie strony.

Jeżeli jednak koniecznie coś chcesz "nowoczesnego", to przydałyby się jakieś wtyczki społecznościowe, do FB, Google Plus, Pinterest, Twittera itp.

Wróć do Systemy CMS

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości