Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Obraz z funkcją skalowania i przesuwania

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3
Awatar użytkownika

przemotco

Obraz z funkcją skalowania i przesuwania

Post8 kwie 2015, o 22:11

Witam

Od razu oświadczam że jestem grafikiem, nie programistą :)

Tworzę stronę internetową w Adobe Muse, i chce tam dodać obraz stworzony w technologii Flash który będzie można skalować i przesuwać w górę i w dół.
Od razu dodaje też że obraz jest bardzo dużych rozmiarów, w sumie jest to stara mapa topograficzna.
Program jaki używam to Flash Professional CC.

Proszę o wyjaśnienie jak to zrobić, lub link do tutoriala, ale musi być w powyższym programie.

PS. Znalazłem tutorial do programu Aligator Flash Designer, lecz niestety program wysiadł ponieważ obraz był dla niego za duży (zmniejszyłem jego wielkość prawie trzykrotnie lecz nic to nie dało, a male obrazki działały bez problemu).

Pozdrawiam

Wróć do Flash i ActionScript