Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Ocena filmiku na konkurs

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych

Eryk

Ocena filmiku na konkurs

Post8 lis 2015, o 21:00

W Polsce funkcjonuje prawie tysiąc placówek opiekuńczo – wychowawczych. Wszystkie mają ten sam cel: zapewnić opiekę i wychowanie oraz zaspokoić potrzeby bytowe dzieciom, które są z różnych powodów pozbawione opieki rodzicielskiej. Placówki opiekuńczo - wychowawcze to nie tylko Domy Dziecka, ale też ośrodki interwencyjne, socjalizacyjne, rodzinne czy terapeutyczne. Często potrzebują one wsparcia finansowego i rzeczowego, żeby zapewnić przebywającym w nich podopiecznym odpowiednie warunki. Produkty firmy Wiśniowski może zdobyć dziesięć placówek opiekuńczo-wychowawczych. Jury spośród 30 prac z największą liczbą głosów wybierze 10, które zostaną nagrodzone. Aby jednak Jury mogło wybrać moją pracę spośród tych 30 - praca konkursowa musi posiadać odpowiednią liczbę głosów, aby znaleźć się w pierwszej trzydziestce. Zachęcam do oglądania i głosowania na moją pracę!

Stworzyłem filmik, w którym dzieci znajdujące się w placówce-opiekuńczo wychowawczej moich rodziców uzasadniły dlaczego to właśnie do ich placówki mają trafić nowe produkty marki Wiśniowski.
Jakie wywarł na Was wrażenie? Proszę o szczerą opinię. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=0hs3F0hE4KE

PS:
W głosowaniu można oddać codziennie po 3 głosy. Jeżeli tylko macie możliwość prosiłbym o codzienne logowanie się i oddanie trzech głosów na moją pracę!
Zróbcie to dla dzieci z domu dziecka! Potrzebują Waszej pomocy! Każdy głos się liczy!
LINK: https://apps.facebook.com/click_competi ... 6/pl/28208
Moja praca to praca Eryka Sadowskiego. :)

monika

Re: Ocena filmiku na konkurs

Post2 gru 2015, o 16:41

filmik piękny i dlatego wstawiam ci 6

nawijsk1

Re: Ocena filmiku na konkurs

Post7 gru 2015, o 16:49

Super pomysł z filmikiem. Scenariusz też dobry. Za reżyserię 5+, a za treści wypowiedzi 5. 6 za odwagę dla aktorów.

Wróć do Opinie, uwagi i oceny