Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Odbicie na wykresach

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D
  • Wiadomości
Offline

UserForum

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 16 wrz 2013, o 23:47

Odbicie na wykresach

Post27 sie 2014, o 23:06

Zauważyłem, że wszystko jest na odwrót w menu wykresów krzywych. Na odwrót to znaczy
idąc w górę, kursor idzie nam w dół zamiast w górę. Jest to odbite, przez co czytanie i modufikowanie wykresów krzywych staje się utrudnione. Czy moge to zmienić jakoś? No i tak w ogóle to dlaczego to jest tam odbite?

Obrazek

Mam też od razu inne pytanie.
Jakim sposobem mogę stworzyć w tym programie krzywą, która nie byłaby wygładzona? Nie ma takiej opcji, a jak wchodzę w to zarządzanie krzywymi co na obrazku to nie widzę również żadnego narzędzia by tak móc zmodyfikować linię. Po prostu chcę by obiekt przejechał bez żadnych wygładzeń, do tego potrzebuję krzywych ułożonych pod kątami, nie wygłądzonych, ale ten program generuje WYŁĄCZNIE wygładzone linie albo "twarde" przenoszące animacje pomiędzy punktami niczym teleport wyłącznie.
Offline

UserForum

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 16 wrz 2013, o 23:47

Re: Odbicie na wykresach

Post28 sie 2014, o 18:04

Nie mogę animować swojego ruchu jak należy. Zależy mi o zwyczajnym linearnym przejściu, jednak nie mogę go sobie zrobić bo krzywa wygina się jak jakaś powalona. Nie chodzi mi o przejściu łagodne w stylu "Easy Easy", chcę przejście które tworzyłoby się równomierne. No i klikam na opcje "make linear" a nawet po kliknięciu, moja krzywa dostaje jakieś wygięcia. Jak na obrazku poniżej. Jak zrobić sobie prostą krzywą linearną?

Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

Yasiek

  • Posty: 213
  • Rejestracja: 30 wrz 2011, o 19:30
  • Lokalizacja: Dublin

Re: Odbicie na wykresach

Post9 wrz 2014, o 14:41

a nie dodales przypadkiem jakiegos expreszyna?????
Non progredi est regredi
Offline

UserForum

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 16 wrz 2013, o 23:47

Re: Odbicie na wykresach

Post18 wrz 2014, o 01:17

Nie. A u Was tak to nie wygląda? Nie spotkaliście się nigdy z tym?
Ja się z tym cały czas spotykam i nie potrafię sobie poradzić. A jeśli mam być szczery to mnie to denerwuje maksymalnie. Nagle, nie wiadomo dlaczego nie mogę edytować krzywej przy kejfremach jak chce. Nagle nie mam już za co złapać i czego powyginać ręcznie bo ta opcja znika.


Bo nie rozumiem dlaczego czasami pojawiają mi się przy kejfremie w zarządzaniu jego "krzywą" na przykład takie linie do operowania przejściem, a czasem mi się nie pojawiają. I od czego to zależy?
Co mam zrobić aby zaznaczona żółtą strzałką linia do modyfikacji krzywej mi się pokazała? To działa jakoś losowo. Nie mam pojęcia czemu. Raz ona jest a innym razem jej nie ma.

Obrazek

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron