Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[Hosting] Opinie - Którego dostawcę wybrać ?

Forum dla osób rozpoczynających przygodę z webdesignem

klimak

Re: [Hosting] Opinie - Którego dostawcę wybrać ?

Post10 cze 2011, o 11:35

Nawet istnieje możliwość instalacji modułów CMS z panelu administracyjnego serwera.

Jeśli dobrze rozumiem twoją wypowiedź to taka możliwość jest praktycznie na każdym hostingu dostępna także to żaden plus :D

kiedyś korzystałem z xaa.pl bo mieli możliwość płatności smsem obecnie korzystam z linuxpl.com i jestem z niego bardzo zadowolony
Awatar użytkownika

dominikando

Post10 cze 2011, o 17:38

klimak pisze:
Nawet istnieje możliwość instalacji modułów CMS z panelu administracyjnego serwera.

Jeśli dobrze rozumiem twoją wypowiedź to taka możliwość jest praktycznie na każdym hostingu dostępna także to żaden plus :D

kiedyś korzystałem z xaa.pl bo mieli możliwość płatności smsem obecnie korzystam z linuxpl.com i jestem z niego bardzo zadowolony

Miałem na myśli to, iż w nie każdym serwisie hostingowym działa to na takim dobrym poziomie jak tam.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika

Sławek Drupalomaniak

Team eduweb

Team eduweb

Post11 cze 2011, o 21:47

Może się narażę ale dla mnie liczy się możliwość korzystania usług serwera takich jak cron, backup itp dodatkowo pojemności bazy danych, czas odpowiedzi na zapytanie z serwera. Dla małych projektów każdy z serwerów z obsługą podstawowych usług jest odpowiedni dla projektów z ilością użytkowników powyżej 5KK wskazane jest korzystanie z solidnych firm.

Z mojej oceny daje 5 dla ovh.pl za mozliwości serwera co do pojemności i czas odpowiedzi oraz kryteria transferowe, 5 dla vipserv.org za stabilność projektów (chodzi ich obecnie 50 na 3 serwerach) dobry suport. Dla jasności w opinii nie uwzględniam ceny bo skoro coś tworzyć do z wykorzystaniem sprawdzonych i wydajnych serwerów koszty mają marginalne znaczenie.
Drupal - poznaj jego możliwości - http://drupalomania.pl
Videodrupal.pl - kursy drupalowe - http://videodrupal.pl
Awatar użytkownika

moo.

Post24 lip 2011, o 11:34

Witam. Może ktoś mi podsunąć jakieś rozwiązanie propo hostingu dla firmy ?
Chodzi mi o możliwość przechowywania przy dobrych transferach sporej ilości stron klientów.
Przyznam, że jestem w tym zielony... no może zielono-żółty.

Z góry dzięki. ;)
2 + 2 = 3

Siemen

Post12 wrz 2011, o 15:10

Ja korzystam z ovh.pl od 4 lat i spokojnie mogę i dać 5. Nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu, mam u nich sporo domen, kilka serwerów wirtualnych i dedyka (wcześniej dwa).

benesz

Post27 gru 2011, o 12:55

grzegorzrog pisze:1. Home z najniższymi pingami do hostowania WWW, ponieważ strony wymagają wielu wywołań, a tutaj pingi są ważne (home ~ 8ms, serwery w niemczech ~ 120ms, w USA > 200ms)

A ja mam hosting na hekko.pl. Pingi ~55ms.
Dla porównania pingi z eduweb.pl ~29ms. (sprawdzałem z kilku lokalizacji i nie zszedłem poniżej 10ms :()

Różnica nie powala na kolana a ceny różnią się znacznie.

DzejZi

Post28 gru 2011, o 09:00

Ja mam hosting w vipserv.org. Nie narzekam na ceny, przyzwoite, panel miły, pingi obecnie na poziomie 60 ms. Czasem widoczna czczykawka na stronie. Ale nie spodziewajmy się wielu doskonałości :P
Jednak za tą cenę jest doskonale - pakiet vip2008 i mam tam kilka stron klientów oraz swoją.
Kiedyś używałem jeszcze perso w ovh i było miło. Ale stwierdziłem po co mi taki serwer do prostej strony klienta :)
Freelancer. WebDeveloper.
Zajrzyj na moje portfolio. DzejZi.pl

vkiller

Post14 kwie 2012, o 18:23

Wydaje mi się, że oferty hostingowe są porównywalne, ale chciałbym się upewnić - co myślicie o usługach Superhost? Chcę przenieść się do nich w ramach Smarto (to taka platforma, gdzie jest też VoIP od FreecoNet i kilka innych usług dla firm). Tutaj chciałbym przy okazji zapytać - być może ktoś już to zna (Smarto)? Ktoś z tego korzysta? Z góry dziękuję za odpowiedzi

imielski

Post23 kwie 2012, o 12:33

http://linuxpl.com

wszystko co potrzeba - włącznie z dostępem SSH do shella, cron, dowolna ilość baz danych, instalowanie aplikacji , za naprawdę śmieszną cenę, oczywiście voipy, konta pocztowe, WAP, RUBBY, zarządzanie domenami ....
własna konfiguracja PHP, ..., sklepy.... za ... 49zł/rok
korzystam od lat - zero problemów dostepność 99,9% na miesiąc - świetny helpdesk

Możliwośc przetestowania za darmo

DzejZi

Post23 kwie 2012, o 14:37

Ja używam vipserv.org.
SSH, screen, irssi ;-)
Posiadam pakiet VIP2008. Zero problemów.
Freelancer. WebDeveloper.
Zajrzyj na moje portfolio. DzejZi.pl
PoprzedniaNastępna

Wróć do Początkujący Webmaster