Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[Hosting] Opinie - Którego dostawcę wybrać ?

Forum dla osób rozpoczynających przygodę z webdesignem
Awatar użytkownika

minusdrums

Re: [Hosting] Opinie - Którego dostawcę wybrać ?

Post4 wrz 2012, o 14:49

polecam VPS na hospark.pl
współdzielony na hekko.pl
pod zaplecze na linuxpl.com

dancerel

Post4 lut 2015, o 20:45

CZEŚĆ!
Posiadam kod polecający na konta hostingowe MyDevil.net obniżający cenę zamówionego konta o 20%
Kod polecającego: 43B2ZYF1PX
Dlaczego https://MyDevil.net ?
Stawiają na możliwości: można uruchamiać aplikacje napisane w niemal dowolnym języku: PHP (w tym nawet w 5.6), Pythonie, Ruby, Node.js, Perl, C, C++, D, Lua, Erlang, TCL/TK, Pascal. Dają dostęp do repozytoriów kodu, udostępniają bazy MySQL, PostgreSQL, MongoDB czyli istny raj dla Webdeveloperów którzy szukają gotowego, wydajnego środowiska do pracy :D
Z moim kodem otrzymasz 20% upustu!

etka8

Post16 cze 2015, o 21:45

Ja w Firehost, od kilku lat. Dają do wyboru panel zarządzania, co już jest fajne. Poniżej stówki płacę za konto na którym mam 5 serwisów z ruchem.
Support ok. Jak dotąd - nie ma się o co czepiać.

Subiektyw

Post17 cze 2015, o 16:42

atthost.pl ocena 6
Zdecydowanie najlepszy hosting z jakim miałem styczność. Bardzo wydajne parametry za niską cenę. Na pochwałę zasługuje też autorski panel serwera, wszystkie operacje przeprowadza sie tam łatwo i szybko. Gdy ma się jakieś pytania wystarczy skontaktować się z działem pomocy, zostanie ona udzielona w ciągu kilku godzin ;) Zdecydowanie polecam ten hosting, obecnie można się nawet załapać na ciekawą promocję hostingu 144gb bez limitu transferu z darmową domeną pl za ok. 5 zł miesięcznie.

adask

Post18 cze 2015, o 13:23

Ja korzystam z HEKKO i za opłaty jakie mają wszystko działa bardzo dobrze plus w miare szybka pomoc, panle admina standard także usługa do polecenia.

snajper

Post4 lip 2015, o 19:13

superhost według mnie jest dość dobry

dawidek89

Post24 paź 2015, o 15:16

Ja korzystam z hostingu firmy Cal.pl, mają bardzo dobrą ofertę w przystępnej cenie, dodatkowo transfer miesięczny jest bez limitu.

korter

Post25 lut 2016, o 17:11

Kilka lat jestem na Hekko - wszystko działa bardzo ok. Przede wszystkim serwer jest szybki, nie sprawia żadnych problemów, mają porządny support, ale każdemu radzę, aby najpierw odpalali sobie darmowy test i sami obiektywnie oceniali.

Jeling

Post28 lut 2016, o 13:26

Ja w zeszłym roku szukałem hostingu i zdecydowałem się na kei.pl. Nie żałuję - udało mi się łatwo postawić stronę na WordPressie, którego instalacja była wspierana, miałem w ciągu roku tylko jedną sytuację, że musiałem skontaktować się z adminem i problem został usunięty w ciągu 20 minut.

MartynkaJ

Post21 mar 2016, o 14:37

Ja polecić mogę dhosting.pl - w razie jakichkolwiek problemów przy konfiguracji własnej strony www zawsze można zadzwonić i oni telefonicznie krok po kroku powiedzą co zrobić. Cenowo również przyzwoicie :)
PoprzedniaNastępna

Wróć do Początkujący Webmaster