Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[Hosting] Opinie - Którego dostawcę wybrać ?

Forum dla osób rozpoczynających przygodę z webdesignem

korter

Re: [Hosting] Opinie - Którego dostawcę wybrać ?

Post26 kwie 2016, o 16:25

Ale to chyba jakaś taka absolutna podstawa - wszędzie support pomaga. A jeśli tej pomocy nie ma, to na takim serwerze nie spędziłbym ani minuty. Admini powinni dbać o klientów.

Sunsin

Post5 gru 2016, o 14:43

korter podstawa jeśli jest awaryjna serwerownia i a Ty jesteś początkujący, ale jeśli wiesz jak stawia się strony a do tego serwerownia jest sprawna to support nie będzie Ci potrzebny taka prawda. Ja jak mam doradzić to odsyłam do ArubaCloud - https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx obecnie moim zdaniem jeden z najlepszych hostingów dostępnych na rynku patrząc na stosunek ceny do jakości, nie mamy problemów z nim.

Nattallka

Post18 gru 2016, o 23:26

Z mojego doświadczenia odradzam oferty poniżej 49 zł/rok. Amatorszczyzna. Nie chcę tutaj żadnego hostingu chwalić wystarczy wejść na ranking webhostngtalk i poczytać opinie z uwzględnieniem cena > 49 zł/rok

Klawiatura

Post20 lut 2017, o 12:48

Moim zdaniem oferta hostingów w Polsce zmienia się praktycznie z kwartału na kwartał. Zauważcie ile nowych hostingów w ciągu 2016 roku się pojawiło. Każdy praktycznie walczy o klienta i przebija serwerami po 3,99zł za miesiąc. Ja zawsze czekałem na taką chwilę że każdy przeciętny i rozgarnięty internauta będzie mógł zrobić w szybkim tempie witrynę i ją opublikować.

Osobiście polecam Gdańską firmę webd.pl - 100% kapitału i bezawaryjna obsługa
Awatar użytkownika

Januszek

Post14 mar 2017, o 10:25

Również jestem zdania,ze jeśli stawiacie jakiś poważny serwis czy sklep internetowy to warto jet zainwestować w dobry hosting. Jesli strona będzie dobrze chodziła to klient prawdopodobnie na niej zostanie na dłuzej. Jeśli nie to nie będzie się męczył.

Warto jest patrzeć się na kontakt. Jak zdarzy się jakaś usterka to powinna być możliwość szybkiego załatwienia sprawy. Osobiście jestem zadowolony z Kylos.

etka8

Post27 kwie 2017, o 18:52

Firehost, mało istotne, który pakiet. Chodzi głównie o niezawodność, serwery powinny mieć podstawowe parametry. A wysoki uptime jest wystarczający, a może bardziej kluczowy. Inne kwestie nie mają znaczenia.

ignacyy91

Post12 maja 2017, o 15:39

Najważniejsze, aby hosting był niezawodny i wydajny, także darmowe usługi od razu odpadają, zresztą płatne kosztują tylko kilkadziesiąt zł za rok - w cal.pl hosting w podstawowej wersji kosztuje jakieś 80 zł. Przed decyzją najlepiej przetestować dany hosting, sprawdzić, czy wszystko działa jak powinno.

kksiegowy

Post15 maja 2017, o 17:32

Teraz większość hostingów posiada opcje testowania przez np. dwa tygodnie. Dzięki temu można samemu zapoznać się z danym środowiskiem. Dla mnie podstawa to niezawodność oraz kontakt z administracją w razie jakichkolwiek problemów.

korter

Post8 cze 2017, o 16:12

Od tamtej pory cały czas jestem na Hekko i do kiedy będą działali jak dotąd, to nie ma mowy o jakiejkolwiek zmianie. Nasze doświadczenia z nimi są zdecydowanie pozytywne, usługa działa szybko, niezawodnie, tak jak powinna. A jak będzie dalej, to dopiero czas pokaże. Powinno być ok.
Awatar użytkownika

MichalMatczak

Post29 cze 2017, o 11:47

Jeżeli chodzi o stosunkowo tani hosting to polecam Hosting House, ma dobrze zabezpieczone serwery, szybki support ale obawiam się, że są stosunkowo małe limity CPU i RAM. Strony muszą być zoptymalizowane i mieć cache.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Początkujący Webmaster