Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[AS3] Otwieranie dokumentu Word z poziomu Flasha

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3
Awatar użytkownika

poncki

[AS3] Otwieranie dokumentu Word z poziomu Flasha

Post14 maja 2012, o 18:55

Witam! Czy jest możliwość otworzenia wcześniej zapisanego pliku Worda w formacie .doc z poziomu aplikacji flashowej? Chodzi mi o taką sytuację: na scenie mam przycisk, a po jego kliknięciu otwierany jest dokument1.doc zapisany w tym samym folderze co aplikacja flashowa. Oczywiście .doc nie ma być ładowany do wewnątrz, tylko po prostu uruchomiony w osobnym oknie.

zchrobot

Team eduweb

Team eduweb

Re: [AS3] Otwieranie dokumentu Word z poziomu Flasha

Post14 maja 2012, o 20:38

navigateToURL("plik.doc") a co użytkownik z tym później zrobi tzn zapisze otworzy to już o tym sam decyduje
Awatar użytkownika

poncki

Re: [AS3] Otwieranie dokumentu Word z poziomu Flasha

Post14 maja 2012, o 20:51

Faktycznie działa, nie sprawdzałem po prostu tego na serwerze tylko lokalnie :) Ale w sumie o to chodziło, aplikacja będzie siedzieć na serwerze :) Dziękuje.

Wróć do Flash i ActionScript