Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

php + flash

asp.NET, PHP oraz bazy danych

damek2407

php + flash

Post15 wrz 2013, o 17:31

mam uploader plików w php + as3
w skrypcie php mam obsługę wyjątków (np rzucam wyjątkiem gdy plik jest za duży, gdy plik już istnieje, czy gdy nie jest obrazkiem). gdy wysyłam przez formularz w htmlu jeśli wyjątek wystąpi to zgodnie z założeniem skrypt się przerywa i wyświetla treść wyjątku. natomiast jeśli formularz zrobiony jest we flashu to wyjątki się nie wyświetlają co więcej plik php wcale nie wchodzi do bloku catch a w pliku swf skrypt pokazuje że ukończono. dlaczego się tak dzieje i czy jest jakiś sposób to naprawić to znaczy wyświetlić treść wyjątku.
to ten uploader: http://damian-jozwiak.kylos.pl/upload/wyslij.php

Wróć do Server side