[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4770: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
 Forum eduweb.pl • Wyświetl temat - AS 3 Pomocy
Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

AS 3 Pomocy

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

prace09

AS 3 Pomocy

Post26 maja 2012, o 17:12

Witam, mam pytanie, a raczej problem ktory chcialem przedstawic liczac na odpowiedz :)
otóż pisze strone w as3 w flash,u iii
to przykladowy kod :

stage.scaleMode = StageScaleMode.NO_SCALE;
stage.align = StageAlign.TOP_LEFT;

stage.addEventListener(Event.RESIZE, resizehandler);

function resizehandler(e:Event):void {

footer_mc.width = stage.stageWidth;
footer_mc.y = stage.stageHeight - footer_mc.height;
}

chodzi o dana funkcje resizehandler ; otoz footer powinien przykleic sie do dolnej listyw przegladarki, a jego dzialanie wyglada nastepujaco : http://images37.fotosik.pl/1560/cb873eed20ed7d92.jpg

footer dopiero przylepia sie do dolnej listwy gdy zmniejsze okno przegladarki to tego rozmiaru footera i potem zmaksymalizuje ;/

a wiec moje pytanie brzmi czy da sie jakos to naprawic aby od razu na starcie footer byl na swoim miejscuu

dodam ze mam monitor w kwadracie, ale to tez nie powinno miec az tak duzego wplywu jak sadze

pozdrawiam :)

panczak

Re: AS 3 Pomocy

Post26 maja 2012, o 18:14

prace09

Post27 maja 2012, o 09:08

Dziękuje bardzo, działa :))

prace09

Post27 maja 2012, o 09:23

Chciałem jeszcze zapytać : bo chciałbym jako tło w stronie ustawic obrazek, ale obawiam się, że na innych rozdzielczościach niż moja bedzie to poucinane czy coś, a wiec pytanie brzmi : czy da się na tym jakoś panować ??
Awatar użytkownika

i.brendler

Post27 maja 2012, o 11:11

Wróć do Flash i ActionScript