[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4770: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
 Forum eduweb.pl • Wyświetl temat - Preview files i kodowanie w Premiere CS6
Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Preview files i kodowanie w Premiere CS6

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

mleczarz

Preview files i kodowanie w Premiere CS6

Post2 wrz 2012, o 20:33

Cześć,
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, na czym polega to wspaniałe udogodnienie, jakim jest wykorzystywanie plików podglądu (preview files) podczas kodowania filmu do wersji finalnej?

Podczas montażu dłuższego materiału bardzo często renderuje zmontowane fragmenty, tak wiec praktycznie po zakończeniu projektu mam cały materiał wyrenderowany w timeline. Jako formatu plików podglądu używam "I-Frame Only MPEG". Jednakże podczas wypluwania gotowego projektu do AME nie zauważam różnicy w czasie renderowania, gdy zaznaczę (lub nie zaznaczę) opcji "Use Previews" w oknie Eksport w Adobe Premiere CS6.

Zdecydowałem się nawet na mały eksperyment - wrzuciłem na timeline 15-sekundowy klip, nałożyłem jakąś szybką korekcję barw, wyrenderowałem podląd, a następnie eksportowałem projekt do AME raz z włączoną, raz z wyłączoną opcją "Use Previews". Po przejrzeniu logów czas renderowania był porównywalny.

Gdzie to cudowne przyspieszenie? Dlaczego AME nie korzysta z plików podglądu? Czy trzeba coś dodatkowo zaznaczyć? Grzebałem coś w konfiguracji pliku XMP, czy z informacji w nim zawartych korzysta AME?

Z góry dzięki za odpowiedź.

mleczarz

Re: Preview files i kodowanie w Premiere CS6

Post12 wrz 2012, o 14:32

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D