Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

DJ Rosik - strona od oceny

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych

Rosik

DJ Rosik - strona od oceny

Post15 lis 2012, o 16:25

Witam, prosiłym o ocene mojej strony:

www.dj-rosik.pl

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Morgtus

Re: DJ Rosik - strona od oceny

Post15 lis 2012, o 18:00

Witam, ogólnie ładnie, przejrzyście i schludnie, choć dwie sugestie. W podstronie Oferta proponowałbym każdy z akapitów zatytułować, aby łatwiej zorientować się co czego dotyczy bez potrzeby czytania całego tekstu, a i myślę, że wyglądał by na mniej zbity. i tak np akapit drugi O sprzęcie, drugi akapit np Prowadzenie imprezy.

Drugie spostrzeżenie, to brak przycisku powrotu do wyboru galerii, po wybraniu którejś z nich, nie jak się cofnąć, a przycisk Grafika również wtedy nie działa. Oczywiście można się cofnąć poprzez panel przeglądarki, jednak myślę, że bardziej intuicyjny był jakiś przycisk powrotu bezpośrednio na stronie.

Pozdrawiam
Strona portfolio http://www.morgtus.pl - montaż i edycja wideo, postprodukcja, grafika komputerowa.
Obrazek

Rosik

Post15 lis 2012, o 19:06

Dzięki za opinie z ta galeria faktycznie masz racje, zaraz coś wymyśle :) z opiniami tez postaram się coś jeszcze zmienić :)
Awatar użytkownika

Morgtus

Post15 lis 2012, o 23:35

Jeszcze proponowałbym dla estetyki dodać padding do działu o mnie i oferta, żeby tekst nie wyglądał na taki ściśnięty. A jeśli chodzi o formularz opinie, to w polu rodzaj imprezy, myślę, że lepiej zastosować rozwijane menu z gotowymi propozycjami, no chyba że mają to być nazwy imprez, to wtedy wystarczy zmienić podpis pola na "Nazwa imprezy"

Pozdro
Strona portfolio http://www.morgtus.pl - montaż i edycja wideo, postprodukcja, grafika komputerowa.
Obrazek

Wróć do Opinie, uwagi i oceny