Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

niewidoczny classic text w fl.cs6-problem

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

Crakooo

niewidoczny classic text w fl.cs6-problem

Post13 gru 2012, o 14:23

Witam serdecznie

Czy spotkał się ktoś z takim problemem.
Tworzyłem stronę , wszystko przez pierwsze 3 tygodnie wszystko działało ok.
Używałem classic textów jako buttony (antialias for read...) wszystko działało super .
Odpaliłem plik dwa dni temu i nie wyświetla mi classik text chyba ze zmienie na "use divice fonts"(ale nie satysfakcjonuje mnie jakość wyświetlania.
Każdy classik text który tworzę na nowo też tak się zachowuje po prostu go nie widać.
Nic nie zmieniałem w ustawieniach...odpaliłem plik u znajomego i wszystko widać.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić...

pozdrawiam

ps.gdy zmieniam na tlf text, wygląda to ok, ale text nie działa mi jako button po kliknięciu nie przekierowuje mnie do odpowiedniej klatki.

Wróć do Flash i ActionScript