Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Korekcja wideo w Photoshop CS 6

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D
Awatar użytkownika

Choji

Korekcja wideo w Photoshop CS 6

Post16 gru 2012, o 21:27

Witam
Tak jak w temacie czy jest możliwość wykonania Color Granding'u za pomocą samego Photoshopa , wiem że takie czynności wykonuje się w Premiere Pro albo w After Effect ale nie mam tyle czasu aby przestudiować to oprogramowanie . Wiem że teraz nowy CS 6 ma możliwość manipulacji jako tako materiałem wideo .

Jeżeli nie jest to możliwe, to możecie dać namiary na jakieś tutki związane w After Effect ?
Wejdź i sprawdź Interaktywne Forum Komputerowe
Awatar użytkownika

maltaannon

Team eduweb

Team eduweb

Re: Korekcja wideo w Photoshop CS 6

Post8 lut 2013, o 21:28

Wideo w Photoshop'ie nie edytowałem, ale oczekiwałbym, że wystarczy nad warstwą wideo dodać warstwę typu Adjustment. Jest ich kilka typów: Curves, Levels, Hue/Saturation... Myślę, że to dobry początek.

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D