Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Srollowanie strony flash...

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3
Awatar użytkownika

poloo89

Srollowanie strony flash...

Post19 lut 2013, o 22:41

Czy istnieje sposób na włączenie skrollowania strony "liquid" w przeglądarce?

Sprawa wygląda tak, że robię stronę z layoutem 'pływającym' - liquid.
Czyli mam w ustawieniach publikowania, w "opakowaniu html" Rozmiar ustawiony mam na "Procent"
no i oczywiście wysokość i szerokość na 100.

Dalej, layout jest tak zapisany, że footer jest zawsze wyrównany do dolnej krawędzi przeglądarki, ALE!
Poniżej pewnej wysokości stage'a (przyjmijmy 800px) footer jest blokowany w stałej wysokości (załóżmy na wys 700 px - niech footer ma 100px). Co w takiej sytuacji wyczarować, aby użytkownik korzystający z rozdzielczości, w której nie dysponuje wysokością 800px wysokości, mógł przwinąć sobie content zwykłym pospolitym scrollbarem w dół - żeby zobaczyć footer.

próbowałem w wyeksportowanym html zmienić parametr overflow z 'hidden' na 'visible' - nic nie pomagało...

Więc wracam do pytania, jak w moim przypadku poradzić sobie z przewijaniem takiej strony, zachowując właściwości layoutu liquid....

zchrobot

Team eduweb

Team eduweb

Re: Srollowanie strony flash...

Post20 lut 2013, o 20:06

poczytaj o bibliotece swffit
Awatar użytkownika

poloo89

Re: Srollowanie strony flash...

Post20 lut 2013, o 22:34

jak zawsze. Pomogło :)

Wróć do Flash i ActionScript