Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Pomoc

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

adi891

Pomoc

Post31 mar 2013, o 22:46

Witam .Może to nie jest ten dział ale już napisze .Mam pytanie jakie kursy wziąć aby nauczyć się flash .Powiem tak że nic nie wiem o flash i chcę się nauczyć od podstaw.Jakie kursy proponowali byście ?
Awatar użytkownika

Morgtus

Re: Pomoc

Post31 mar 2013, o 23:52

Witaj, swego czasu zakupiłem cały pakiet Webmastera EduWeb, wraz z kursami do Flasha, i tam była przydatna rozpiska kolejności wykonywania kursów, a więc (podaję część rozpiski dotyczącą Flasha):

1 Kurs Flash CS4 - Podstawy
2 Kurs ActionScript 3 dla designerów
3 Kurs Nowoczesne Strony Flash
4. Kurs Projektowania Stron WWW we Flashu
5 Kurs ActionScript 3.0
6. Kurs Flash - Preloadery
7. Kurs Flash - Galeria XML
8. Kurs Flash - Odtwarzacz Mp3
9. Kurs Pozycjonowania Flash

Sama rozpiska i pakiet ma już parę lat, i od tego czasu kilka kursów zapewne doszło, jednak ogólny zakres wiedzy jest zachowany. Dodam jeszcze, że jeśli chcesz się zajmować flashem, to konieczne jest poznanie ActionScript.

Pozdrawiam
Strona portfolio http://www.morgtus.pl - montaż i edycja wideo, postprodukcja, grafika komputerowa.
Obrazek

Wróć do Flash i ActionScript