Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

znaki specjalne w polu tekstowym

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3

Anna

znaki specjalne w polu tekstowym

Post30 maja 2013, o 21:42

Witam,
robię właśnie aplikacje na NK, której jednym z funkcjonalności jest wyświetlenie listy znajomych.
Nazwy użytkowników często zawierają znaki specjalne (np. ♥ღ♫√ιק) .

I właśnie mam problem z załadowaniem takich znaków do pola tekstowego.
Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

zchrobot

Team eduweb

Team eduweb

Re: znaki specjalne w polu tekstowym

Post30 maja 2013, o 22:25

jesli dynamicznie chce je wstawiac to pewnie czcionka którą masz wybraną w polu nie zawiera tych znaków jeśli masz je ska skopiować to wystarczy wybrac opcje "character embedding" po kliknieciu pola tekstowego i przejscia do zakladki CHARACTER w PROPERTIES w polu tesktowym i wkleic tam te znaki w polu "include these characters"

Anna

Re: znaki specjalne w polu tekstowym

Post30 maja 2013, o 23:22

Zrobiłam tak oczywiście jako pierwszą rzecz, ale i tak nie działały wszystkie znaki.
Ale znalazłam już rozwiązanie: jak zmieniłam pole tekstowe z 'Classic Text' na 'TFL Text' to wszystkie znaki wyświetlają się prawidłowo;] W każdym razie dzięki za odp ;]

Wróć do Flash i ActionScript