Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

InDesign, zmiany w ustawieniach marginesów

Illustrator, InDesign, przygotowanie do druku

UserForum

InDesign, zmiany w ustawieniach marginesów

Post29 paź 2013, o 21:40

Witam. Chciałbym się zapytać o to jak w programie InDesign można zmienić ustawienia marignesów, łamów (i ogólnie wyglądu każdej ze stron) na inne niż te które widzimy dotychczas.

Wywołałem sobie takie okienko i w nim dokonałem zmian:

Obrazek

Ale wprowadzone zmiany nie zastosowały mi się do całęgo dokumentu, tylko do określonych stron.
Czyli tylko dwie strony wzbogaciły się w moje zmienione chwilę temu ustawienia a pozostałe nie.

Dodatkowo jestem też ciekaw jak można sprawić aby np. strony 1-20 miały jeden układ, a strony 21-40 miały inny układ marginesów.
Awatar użytkownika

Daniel

Re: InDesign, zmiany w ustawieniach marginesów

Post30 paź 2013, o 11:04

Musisz sobie stworzyć dwie strony wzorcowe i na każdej z nich ostawić odpowiedni margines. Później możesz zastosować wybraną stronę wzorcową do określonych stron np. od 1 do 20.

Wróć do DTP i Projekty do druku