Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Wordpress - miniaturki partnerów w stopce

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

przemo.

Wordpress - miniaturki partnerów w stopce

Post14 lis 2013, o 12:43

Witam,

nie wiem dokładnie jak mam nazwać to co chce zrobić i pewnie dlatego jeszcze sobie z tym nie poradziłem. Mianowicie na niektórych stronach zazwyczaj na dole są pokazane miniaturki z logo firm współpracujących bądź partnerów danej firmy. Jak można zrobić taki efekt w wordpressie ?

Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika

Bezek

Re: Wordpress - miniaturki partnerów w stopce

Post14 lis 2013, o 23:11

Są to najzwyklejsze widgety odpowiednio ostylowane. Tworzysz w tym miejscu widget rejetrujesz go a pozniej w Panelu dorzucasz np najprostysz sposobem fragment kodu html odpowiedzialny za partnerow z miniaturkami i szafa gra. musisz pamietac o tym ze odnosniki do zdjec musza byc pelne a nie ( img/obrazek1.png) tylko http://twojstraona/upload/xxx/obrazek1.png poczytaj o rejestracji widgety w codex

Wróć do Systemy CMS