Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Ruchome miniatury w Encore

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

Dixie

Ruchome miniatury w Encore

Post23 sie 2013, o 21:56

Witajcie,

Mam pytanko jak zrobić ruchome miniatury w submenu Encora w wyborze scen z filmu tj. wyświetla się zapętlony fragment filmu podświetlonej (aktywnej) sceny.

Pozdrawiam

Dixie

Re: Ruchome miniatury w Encore

Post11 lut 2014, o 23:22

Rozkminiłem jak to się robi. Przykre że nikt z forumowiczów nie pomógł,
Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Morgtus

Post15 lut 2014, o 22:15

WItaj
Sam nie mam Encora, i tym samym nie wiedziałem co poradzić, jednak na tym forum, już parę razy starałem się pomóc, jeśli wiedziałem co i jak. Także, może akurat nikt nie widział (choć fakt, że jest trochę tematów, które pomimo nawet dużej ilości odsłon, nie zawierają ani jednej odpowiedzi).

Tak, czy siak, fajnie jakbyś napisał, jak rozwiązałeś problem, może komuś się to przyda w przyszłości.

Pozdrawiam
Strona portfolio http://www.morgtus.pl - montaż i edycja wideo, postprodukcja, grafika komputerowa.
Obrazek
Awatar użytkownika

maltaannon

Team eduweb

Team eduweb

Post28 lut 2014, o 16:48

Och. To nie taka prosta odpowiedz, bo zalezy troche od tego, jak budujemy menu, czy korzystamy z gotowcow z Encor'a, czy robimy wlasnie w PS. W tym drugim przypadku trzeba wiedziec jak ustawic nazwe warstwy, aby mozna bylo zrobic w niej ruchoma miniaturke - (%) o ile pamietam. A potem sprawa sprowadza sie juz do zaznaczenia odpowiedniego guzika, ktory ma byc animowany i we wlasciwosciach (domyslnie panel po prawej stronie ekranu) przejsc do zakladki Motion i tam sobie wszystko mozna ustawic.

Dixie

Post28 mar 2014, o 18:04

Zgadza się. W zakładce Motion należy zaznaczyć "Animate Buttons", ale to nie wszystko, należy jeszcze wyrenderować Motion Menu. Można to zrobić na dwa sposoby, w okienku podglądu jest projektu jest po lewej stronie pod podglądem taki znaczek ze strzałką lub z menu File/Render/Motion Menus. To wszystko.
Pozdrawiam

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D