Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Redesign forum

Dyskusje o zmianach, nowościach i propozycjach dotyczących forum
Awatar użytkownika

lukaszczerwinski

Team eduweb

Team eduweb

Redesign forum

Post17 mar 2014, o 21:15

Witajcie,

Jak zapewne zauważyliście forum Eduweb przechodzi metamorfozę. Od kilku dni staramy się zapewnić Wam świeżość i jeszcze lepszą wygodę korzystania z forum.

Jak również wiecie przy tego typu modernizacjach zdarzają się błędy, których nie sposób wykryć w pojedynkę. Jednak nasza ekipa Eduweb jest pokaźnych rozmiarów, bowiem w jej skład wchodzicie i Wy. Stąd mamy do Was prośbę; jeśli natkniecie się na jakiś błąd lub defekt na forum - dajcie znać poniżej ;)

Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie - także jesteśmy otwarci :)
Pozdrawiam serdecznie
Łukasz Czerwiński
http://lukasz-design.pl
Awatar użytkownika

Seapage

Re: Redesign forum

Post17 mar 2014, o 21:55

Sugestia, aby w końcu coś zrobić z pozycjonerami, bo offtopem się już czasem żyć nie da.
Awatar użytkownika

Sherpin

Post18 mar 2014, o 19:14

2 Uwagi, choć mam je już oddawan p. Grzegorz powiedział że są to pierdułki i są ważniejsze rzeczy, to może teraz przy redesignie forum to poprawicie bo mnie baaardzo irytuję ;D Wszystko odbywa się w podstronie "nieprzeczytane" wyświetlanej w prawym górnym rogu po przeczytaniu (zaznaczone na zielono na screenie) gdy wejdziemy w ten link to:
1. Istnieje jakiś fikcyjny post od hen hen hen czasu i nie można go zlikwidować, nie wiem czy inni użytkownicy też go mają czy tylko na moim profilu zrobił się taki błąd.
2. I drugie, moim zdaniem ważniejsze (na większości for ta funkcjonalność istnieje, tutaj niestety nie) po wejściu w nieprzeczytane w miejscu mniej wiecej zaznaczonym na screeenie (na niebiesko) jest opcja: "przeczytaj wszystkie nieprzeczytane posty" po kliknięciu, w którą otwierają się wszystkie tematy na forum (każdy na nowej karcie) i po kolei mogę sobie karty przeglądać, czytać i zamykać. Obecnie każdy temat muszę klikać scroolem co jest wkurzające i można to szybko ułatwić.

http://www.proimagephoto.pl/uwagi.jpg

Mam nadzieję, że moje uwagi zostaną wzięte pod uwagę i szybko je wprowadzicie w życie. Dzięki bardzo.

Pozdrawiam,
Adam Dłubak ;)
Awatar użytkownika

Seapage

Post28 mar 2014, o 21:42

Jak się piszę do kogoś wiadomość prywatną praktycznie w ogóle nie witać textarea

hightower

Post29 mar 2014, o 09:37

Tylko błagam nie róbcie tego tak jak graffior :)
Grafikowanie i składanie stron www - projekt i skład. realizacje tu.
inne moje profile : behance | facebook o grafice i inspiracjach | blog o projektowaniu

ffbbpl

Post29 mar 2014, o 15:50

mi się osobiście design jak najbardziej podoba

Wróć do Organizacja forum