Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Koniec CS6

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony

Budziej

Koniec CS6

Post9 maja 2014, o 08:04

Witam,

od jakiegoś czasu po internecie krąży informacja że Adobe kończy z CS6 w licencji wieczystej. Po przejrzeniu kilkudziesięciu stron w tym adobe.com nie znalazłem jasnego komunikatu czy zmiana ta będzie dotyczyć wszystkich czy tylko np. firm które posiadają CS6 w licencji wielostanowiskowej. Czy oprogramowanie z licencją wieczystą na jedno stanowisko po 1 czerwca będzie można gdziekolwiek zdobyć?

Bardzo proszę o rzetelną i jasną informację na ten temat
Awatar użytkownika

krzys077

Re: Koniec CS6

Post9 maja 2014, o 12:38

Adobe skończyło już z wersją CS a rozpoczęło CC ( Creative Cloud ). Teraz nie kupujesz jako takiego produktu w pudełku z licencją. Tylko kupujesz abonament (licencje) i ściągasz produkt.
http://www.adobe.com/pl/products/creativecloud.html

Budziej

Post10 maja 2014, o 08:39

CS6 można jeszcze nabyć w wersji pudełkowej do końca maja. Nie dotyczy to wersji edukacyjnych. Taką informację opublikowało Adobe. Interesue mnie natomiast to czy po 1 czerwca będzie można jeszcze gdzieś kupic cs6 na licencji jednostanowiskowej. Chmura na chwile obecną jest dla mnie nieopłacalna.

jansed

Post2 lip 2014, o 13:43

Większość usług jest w ten sposób oferowanych, spójrzmy np. Steam, Origin, platformy do gier, ale jeżeli tutaj mowa o programie do grafiki to nie wiem czy to dobre posunięcie. Osobiście wolałbym wersję pudełkową.
Awatar użytkownika

Piotr Palarz

Ekspert

Ekspert

Post4 lip 2014, o 09:26

Moim zdaniem Creative Cloud to dobre posunięcie, choć sam na chwilę obecną korzystam z Photoshopa CS6 jeszcze z pudełkowej wersji, a z Creative Cloud wyłącznie z Premiere Pro. Programy są natomiast zawsze aktualne i jeśli się zarabia używając ich to cena naprawdę jest niska. To takie samo narzędzie pracy, jak dla robotnika dobra wiertarka, a więc gdyby zamiast płacić za nią 1000zł mógł on co miesiąc płacić 50zł i mieć ciągle najnowszy, dobrze działający model, to na pewno by skorzystał ;)
Obrazek

Wróć do Software i narzędzia