Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

jaki program ?

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

sendal

jaki program ?

Post14 lip 2014, o 19:28

Witam serdecznie, chciałbym się zapytać jakim programem mogę uzyskać taki efekt ? Chodzi mi o typowe zastosowanie inżynierskie.
https://www.youtube.com/watch?v=DvHuOO2HUfM

Niekoniecznie taki poziom bo to pewnie długie lata pracy ale coś w ten deseń.

Na pewno after effects ale reszta ? Trochę siedzę już w 3dsmaxie ale wiem że na uczelni zacznę invetory, catie ( 3ds również ) Pytam bo nie wiem na co postawić a mam nadmiar wolnego czasu.

Liczę na odpowiedź
Pozdro :)
Awatar użytkownika

Yasiek

Re: jaki program ?

Post14 lip 2014, o 20:57

piekne :)
moim zdaniem (i z moimi zdolnosciami) wymodelowalbym to w 3DS Maxie, ale wydaje mi sie ze i w Cinema 4D byloby to znosnie mozliwe (pisze tak poniewaz nadal nie ogarniam zasady stosowania kilku modyfikatorow). Jednak sama animacje zrobilbym juz w Cinema (troche bez sensu wiem). Rozejzyj sie na rynku i zobacz w jakich programach pracuja ludzie w firmach do ktorych aspirujesz - potem zmasterleveluj taki program i juz:)
Na Ew sa swietne kursy i do Cinema 4D i do 3Ds Max (nie wspomne juz o Ae) - pobiez sobie wersje testowe obu - zobacz w ktorym Ci bardziej pasuje i jedziesz :D
A najwiecej roboty to teksturowanie i oswietlenie :)
Pozdrawiam
Yasiek
Non progredi est regredi
Awatar użytkownika

maltaannon

Team eduweb

Team eduweb

Re: jaki program ?

Post16 lip 2014, o 03:23

Modelowanie w jednej a animowanie w drugiej aplikacji to wcale nie glupia praktyka. W niektorych przypadkach i srodowiskach jest to czesto stosowana praktyka, jednak w tym przypadku postawilbym wszystko na Cineme, glownie ze wzgledu na latwosc animacji. Co do oswietlania i teksturoania to w tym przypadku tez bym sie nie przejmowal - zero swiatla, prosty materialz kanalem environment oraz droga wyjatku cienie postawilbym na ambient occlusion. Tadaaaa. :)

http://eduweb.pl/kursy/cinema/cinema-4d ... pracy.html

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D