Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Cinema 4d i Freezy

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D
Awatar użytkownika

apomaster

Cinema 4d i Freezy

Post14 sie 2014, o 15:38

Witam serdecznie,
Posiadam komputer iMac 27 z procesorem 3,4 Intel Core i7,
32 GB 1600 MHz DDR3
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 6800MX 2048 MB
Dysk Fusion Drive 1 TB

Robię w programie Cinema 4d r15 Studio i tworzę kształt Torus i do tego tworzę sobie śrubę za pomocą której robię "dziurę w kształcie gwinta" w rurze za pomocą "Operacja Boole'a" - Zamieniłem wszystko na edytowalne kształty i w momencie kiedy ten używam "Operacji Boole'a" Zaczyna mi się krzaczyć strasznie.
Moje pytanie brzmi czy ja mam coś nie tak z wersją Cinemy czy coś nie tak robię bo trochę chce mi się wątpić aby mój komputer był na to za słaby.
Bardzo proszę o jakąś podpowiedź - w razie co mogę nagrać filmik jak to robię i wrzucić na Youtube.
Pozdrawiam
-------------- Rób co kochasz i nie pracuj całe życie ------------
Awatar użytkownika

Yasiek

Re: Cinema 4d i Freezy

Post18 sie 2014, o 01:52

sory, ale jak z torusa robisz srube????????
chyba ze zle zrozumialem i z torusa robisz rure....
to i tak - jak z torusa robisz rure?????????
Non progredi est regredi

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D