Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

After burzy pliki zaimportowane z Photoshopa

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

UserForum

After burzy pliki zaimportowane z Photoshopa

Post31 sie 2014, o 23:01

Korzystam z PSDków Photoshopa w swojej animacji. I ilekroś zedytuję plik projektu Photoshopa by się nadpisał w a Afterze - on się totalnie burzy. Wystarczy że drobną zmianę wprowadzę a już wszystko staje się pomieszane po zapisie. Dlaczego tak się dzieje? Czyściłem cache i wciaż widzę totalnie wymieszany plik po zedytowaniu pliku projektu jaki mam wciągnięty z Photoshopa do Aftera
W ogóle to jakoś nie działa wszystko. Nie tyle, że burzy, ale też nie widać totalnie zmian w zapisanych projektach PSD. Nadpisałem w plikach Photoshopa projekt, zmieniając go a w Afterze nadal taki sam jest. Co więcej jak daję w oknie "Projects" na "reload footage" to też mi się nie chce zmienić. Raz błąd taki, raz inny.

Obrazek

Wybieram identyczny, jeden z obiektów wewnątrz projektu do podmiany, jak na screenie. A po kliknięciu "Okej" zmian ŻADNYCH nie widzę w projekcie. Czemu mi to nie działa?

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D